kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-07-2020, 17:57
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie Pomoc prawna

Hejka! Poszukuję sprawdzonego adwokata, który oferuje pomoc przy rozwodzie. Znacie się na tym i polecicie kogoś konkretnego? Mój znajomy polecił mi ostatnio tą stronę https://adwokat-kaliszewski.pl/rozwo...rawy-rodzinne/ . Ponoć sam korzystał z ich usług i mówi, że jest bardzo zadowolony z współpracy. Warto więc w niego zainwestować?
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-09-2020, 21:12
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Skontaktuj się z mec. Cejrowskim, nawet za pośrednictwem Facebooka. Spore uznanie, doświadczenie i ogromna skuteczność w wielu sprawach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-12-2020, 21:37
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Mi bardzo pomogla pani Barbara Weglowska z kancelarii Weglowski z Kamienia Pomorskiego. Jejku nie wyobrazacie sobie jak wielkie wsparcie mialam w mojej pani adwokat podczas sprawy rozwodowej, mega doswiadczona i kompetentna osoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-12-2020, 12:44
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 371
Domyślnie

Gdyby jeszcze ktoś miał nierozwiązany problem z kredytem we frankach to ja bardzo profesjonalną pomoc mam dzięki https://cleverstep.pl/ . Działają bardzo profesjonalnie i przede wszystkim mają ogromną wiedzę, znają problemy frankowiczów. Samemu raczej trudno dochodzić roszczeń wobec banku, a dwa absolutnie nie można odpuszczać sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-12-2020, 14:47
ubruen ubruen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Pomoc prawna często może być dla nas bardzo korzystnym wyjściem, zwłaszcza jeśli nie znamy się na przepisach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-12-2020, 08:14
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Kancelarii prawnych nie brakuje, do tego zajmują się one często różnymi zagadnieniami z prawa, więc trzeba byłoby poszukać i sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.