kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-07-2015, 09:44
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Biuro rachunkowe czy księgowa

Cześc. Co jest lepszym rozwiązaniem w firmie? Korzystanie z biura rachunkowego czy własna księgowa?
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-07-2015, 10:12
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaśka
Cześc. Co jest lepszym rozwiązaniem w firmie? Korzystanie z biura rachunkowego czy własna księgowa?

Ja obecnie prowadzę średniej wielkości firmę . Chciałam aby księgowość była prowadzona na tip top tak wiec zdecydowałam się na biuro rachunkowe. Obecnie korzystamy z tej ekipy:
http://www.roedl.com/pl/pl

Jest to większa oraz sprawdzona firma, mają swoje placówki w tych większych miastach ale bez problemu porozumiesz sie z nimi przez internet. Świadcza nie tylko usługi księgowe ale również doradztwo podatkowe oraz prawne na czym mi zależało

Nie jest drogo ale masz wszystko dopilnowane tak więc polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-08-2015, 12:56
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Księgowa to większe obciążenie. Trzeba wziąć pod uwagę, że będzie zatrudniona w firmie na etat, co oznacza wypłacanie pensji nawet jeśli nie mamy zleceń. To duży minus. Za to będzie zawsze na miejscu, pod telefonem, to bardziej zaufana osoba, choć może być wręcz odwrotnie. Ja mam zupełnie inne doświadczenie z księgową - wiecznie na urlopie, pracowała na pół etatu w innej firmie, więc były problemy z dostępnością. Teraz zleciłam księgowość zewnętrznej firmie i mogę Ci powiedzieć, że widzę więcej plusów. Na pewno dużym udogodnieniem jest to, że nie jestem z nimi tak mocno związana, a do tego praca jest bardzo rzetelna i szybka - w końcu to profesjonaliści Jeśli jesteś z Warszawy to naprawdę polecam Accountant: http://www.kancelaria-accountant.pl/Uslugi. W razie potzreby pisz - odpowiem na wszelkie pytania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-08-2015, 15:08
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

W przypadku małych firm sensowniejszym jest skorzystanie z usług biura rachunkowego. Mogłabym polecić Teresę Sykulską księgową z Jaworzna, która pomogła już wielu firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zachęcam też do poczytania tekstów, które znajdują się na jej stronie - w klarowny sposób są wytłumaczone pewne kwestie podatkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-09-2015, 13:35
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja korzystam z usług biura rachunkowego. Myślę jednak o zatrudnieniu księgowej do firmy. Chcę sobie ułatwić pracę. Ostatnio trafiłam na program Comarch ERP CL - http://kotrak.pl/oferta/comarch-erp-2-0/comarch-erp-xl/ i rozważam zamówienie tego programu. Z tego co wiem jest on bardzo intuicyjny i pozwala na zarządzanie firmą o profilu handlowym, usługowym i produkcyjnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-09-2015, 11:44
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Ostatnio wydaje mi się, że coraz więcej osób korzysta właśnie z takich biur rachunkowych, a już kompletne usługi można dostać u firm takich jak UCMS. Ze strony http://www.ucmsgroup.pl/ dowiecie się, że świadczą oni usług outsourcingu płac, kadr, księgowości, czyli wszystko co potrzebne do prowadzenia własnej firmy i wszystko to dostanie w jednym miejscu. Czy nie jest to bardziej opłacalne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-09-2015, 13:37
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja korzystam z biura rachunkowego online. Jest w miarę tanio i wszystko mam załatwione na tip top. Jedyne co mi nie pasuje to program do faktur i myślę nad skorzystanie z Faktura Small Business Podobno to bardzo dobry program, prosty w obsłudze z dożywotnią gwarancją
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-09-2015, 08:05
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja też do tej pory korzystałam z księgowości online. Ayris jeśli chcesz samodzielnie prowadzić księgowość firmy to może najpierw zrób kurs? Z tego co wiem na http://www.cedoz.pl/ można znaleźć sporo ciekawych i przydatnych kursów. Sama zastanawiam się nad zapisaniem się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-09-2015, 17:10
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Nie ma sensu korzystać z księgowej jak masz tylko faktury wystawiać i ogarniać proste finanse... chyba, że pod koniec roku rozliczeniowego. Ale na co dzień to wejdź na bizin.pl i jak założysz konto to masz dostęp do faktur z każdego miejsca i urządzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-10-2015, 20:41
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja korzystam z księgowej online. Obecnie praktycznie wszystko załatwiam przez internet dlatego zdecydowałam się na internet lte żeby nie mieć problemów z prędkością. Muszę mieć wszystko załatwione w terminie i dopięte na ostatni guzik a dobry internet bardzo w tym pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.