kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-02-2018, 18:08
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

A nie chcielibyście mieć wgląd na różne oferty w jednym miejscu? Moja kuzynka korzystała z takiego portalu jak fotografia-slubna.pl i bardzo szybko znalazła odpowiedniego fotografa na swój ślub. Tam macie możliwość wyszukania usług fotograficznych w dany mieście i ich porównania. Moim zdaniem to najlepsza opcja, jeżeli zależy wam na znalezieniu kogoś naprawdę profesjonalnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-03-2018, 11:09
morinka morinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 7
Domyślnie

Moja znajoma niecałe pół roku temu korzystała z usług specjalisty, a właściwie specjalistki od fotografii ślubnej z Warszawy. Udało jej się nawiązać współpracę z p. Agnieszką - http://www.agnieszkaklosinska.pl - i podobno to były bardzo udane zdjęcia! A jeśli to mówi osoba, która za sesjami nie przepada to musi o czymś świadczyć. I faktycznie, przynajmniej moim zdaniem i zdaniem naszych znajomych zdjęcia, jakie udało im się zrobi są super (mimo tego, że pogoda spłatała figla i nie udało się zrealizować wszystkich planów, to i tak wyszło na najwyższym poziomie). Wiele zależy od tego kto jakie zdjęcia lubi, ale mojej Karolinie zależało na prostych zdjęciach, na których widać emocje i samą parę, a nie na jakimś super artystycznym dziele sztuki. Wszyscy mieli wiedzieć, na pierwszy rzut oka, że są to fotografie ślubne - i faktycznie tak właśnie jest. Jeśli ktoś ma taki sam gust, to z pewnością dogada się z panią Agnieszką. Chociaż myślę, że jakiegoś bardziej skomplikowanego zlecenia tez by się podjęła i efekt by był równie dobry )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-03-2018, 21:22
Kwiatowa Kwiatowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 55
Domyślnie

Ten fotograf nie ma sobie równych https://podswiatlo.pl/sesja-slubna-w...folwark-wiazy/ ciekawe i oryginalne pomysły na sesje plenerowe, pasja i zaangażowanie oraz wspaniałe podejście do każdego klienta. Bardzo polecam szczególnie na sesje ślubne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-05-2018, 08:27
Benk Benk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 75
Domyślnie

Ja z własnego doświadczenia mogę Wam poradzić, abyście znaleźli fotografa czy kamerzystę, który w swojej ofercie ma również ujęcia z drona. Nasz film weselny wyszedł niesamowicie, każdy chwalił pomysł z dronem szczególnie, że to była nowość w naszej rodzinie. Drona teraz może kupić każdy ale profesjonalny fotograf musi mieć dobry sprzęt i licencję. My swojego znaleźliśmy na https://dronlink.com/, gdzie swoje oferty ma wielu pilotów dronów z różnych krańców Polski
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-05-2018, 21:28
mietowaherbata mietowaherbata is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

ja też jestem fotografem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-05-2018, 08:41
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Niestety strona nie chce mi się załadować, ciekawa jestem jakie to zdjęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-05-2018, 13:06
heart heart is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ale która strona, bo jest ich tutaj kilka. Co do fotografa, to ja niestety też nie mam w rodzinie żadnego i zawsze trzeba prosić jakąś firmę


______________________
fotografia dziecięca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-07-2018, 09:37
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

Teraz jest dużo osób oferujących wykonanie zdjęć na różnych okazjach ale nie każda jest godna polecenia. Ja zanim wybrałam fotografa na ślub przejrzałam oferty różnych fotografów, bo szukałam takiego, który zrobi naprawdę fajne zdjęcia. Zdecydowałam się na współprace ze studiem http://windadonieba.com/reportaz-slubny/ - zrobili kawał dobrej roboty. Mamy świetną pamiątkę z wesela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 04-07-2018, 12:08
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Sama doskonale wiem, że wybór fotografa to nie lada wyzwanie. Ofert na rynku co prawda jest wiele, ale mało która z nich spełnia moje oczekiwania. Też nie dawno szukałam fotografa, koniec końców zainteresowała mnie oferta Never Famous. Jeśli też stoicie przed wyborem profesjonalnego fotografa, to warto spojrzeć na ich ofertę - myślę, że was również zainteresuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 06-07-2018, 15:46
marysiaa marysiaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 89
Domyślnie

Ja osobiście robiłam ostatnio zdjęcia do dyplomu na mieście w fotopress i jestem pozytywnie zaskoczona. Wszystko odbyło się szybko, a na czasie zależało mi najbardziej bo naglił mnie czas. Jakoś zdjęć w porządku, cena również
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.