kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 20-05-2020, 13:40
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

Idealna wyprawka musi mieć wartościowe i bezpieczne kosmetyki! Super opcją jest seria z eeny meeny, bo kosmetyki są wielofunkcyjne i mogą być używane zarówno przez mamę jak i malenstwo. Sama mam i bardzo sobie je chwalę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-07-2020, 09:30
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Myślę że wózek jest najważniejszy z wyprawki, ja zamówiłam x-landera do domu żeby go wypróbować za darmo i okazało się że to świetny i bardzo praktyczny wózek dlatego już z nami został
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 25-07-2020, 13:14
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

wózek to uważam że najważniejsza rzecz w wyprawce , ja szukałam długo tego jedynego i okazał się nim anex e type jestem z niego mega zadowolona i polecam go bardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-07-2020, 13:07
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał mela85
wózek to uważam że najważniejsza rzecz w wyprawce , ja szukałam długo tego jedynego i okazał się nim anex e type jestem z niego mega zadowolona i polecam go bardzo
nie dziwię się, jeden z lepszych wózków teraz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 04-10-2020, 22:42
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Pomożemy W ofercie sklepu Coolmama znajdziecie różnego rodzaju ubrania do karmienia jak np sukienki oraz wygodne topy ciążowe - czy dla maluszków . Znajdziecie tu https://www.coolmama.pl/ także w dobrej cenie kocyki czy kokony - produkty są z Polski,także warto stawiać na najwyższą jakość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 26-10-2020, 20:55
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

No to ja tutaj jeszcze mogę podrzucić Wam sklep internetowy Miziu https://miziu.pl/collections/ubrania-i-buty w którym zdecydowanie nie brakuje ciekawych propozycji, jeśli chodzi o piękne ubranka, warkocze, kocyki, czy pluszaki. Jest w czym przebierać, a obsługa zawsze miła oraz chętna do pomocy. Pozdrawiam i trzymam kciuki za udane poszukiwania oraz zakupy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 30-10-2020, 08:23
Pat D. Pat D. is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 20
Smile wyprawka dla maluszka

Ubranka na wyprawkę kupiłam w jednym sklepie. Wszystko przyszło mi w jednej paczce. Mam swój ulubiony sklep, w którym dokupuję nowe ciuszki. Sklep Zyzio&Zuzia ma ubranka po pierwsze śliczne, a po drugie wszystkie są zaprojektowane w podobnym stylu, więc garderoba jest spójna i elegancka. Śliczne komplety niemowlęce, możesz zobaczyć tutaj: https://zyzio-and-zuzia.pl/pl/c/Komp...emowlece/111/2 Zawsze, gdy chcę komuś zrobić prezent dla maluszka decyduję się na zakupy w tym sklepie, jeszcze mnie nigdy asortyment nie zawiódł. A koleżanki zawsze są zadowolone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 30-10-2020, 21:52
magnolia's Avatar
magnolia magnolia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 32
Domyślnie

Jeżeli chodzi o wyprawkę to warto do niej dodać na przykład płyn do kąpieli dla dzieci. Pielęgnacja maluch a pierwszych latach jego życia jest bardzo ważna. Temu trzeba dobierać odpowiednie produkty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 03-11-2020, 16:30
weimann.ike's Avatar
weimann.ike weimann.ike is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 6
Domyślnie

Chętnie znalazłabym w sieci gotową listę. Boje się, że o czymś zapomnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 05-11-2020, 11:24
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

W internecie nie brakuje podpowiedzi, które pozwolą na poznanie się z lista podstawowych artykułów do wyprawki: http://dzieciuchowo.pl/co-warto-miec...e-dla-dziecka/. Poczytajcie i sprawdźcie. Najlepiej jeżeli przy kompletowaniu wyprawki dobrze się zastanowi, co naprawdę będzie przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.