kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-02-2019, 15:24
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie kamera

U nas ostatnio na osiedlu było włamanie dlatego ja postanowiłem zamontowac kamery, ciekawa oferte miała firma www.cdj.com.pl , polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-04-2019, 15:08
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

No taka kamera czy mini kamera to bardzo dobre rozwiazanie. Niestety obecnie włamań do mieszkań, samochodów, garaży, piwnic jest na prawdę dużo. Dlatego jeśli jest możlwiość to warto się zabezpieczyć. Taki film z kamery na pewno może pomóc w złapaniu sprawcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-10-2019, 14:52
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Wydaje mi się, że w takiej sytuacji warto pomyśleć nad wyborem kamery szpiegowskiej. Obecnie bez najmniejszego problemu zakupimy taki sprzęt przez internet. Jeżeli chcecie mieć pewność co do jakości wybranego przez Was produktu to polecam zajrzeć na stronę: https://spy-center.pl/kamery-szpiegowskie-c-89.html Ich oferta jest rozbudowana, a dodatkowo możecie liczyć na odpowiednie, przyzwoite ceny. Taki sprzęt sprawdzi się bardzo dobrze - nie będziemy musieli wydawać majątku, a sytuacja będzie jasna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-02-2020, 14:10
nkio nkio is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 25
Domyślnie

Ja mam zamontowaną najnowsza kamerę samochodową od xblitz go2, jakoś najbardziej do mnie przemawiała, miała najlepsza cenę i była najprostsza w montażu, a do tego ja zawsze wolę się zabezpieczyc i w razie wypadku nie z mojej winy - miec jakiś dowód
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-02-2020, 12:18
Viola94 Viola94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 26
Domyślnie

Jak szukasz zestawu akcesoriów do kamery GoPro to z czystym sumieniem mogę polecić odwiedzenie strony - https://gearpro.pl/product-pol-1066-...mo-Action.html . Ja tutaj kupuję wszystko bo mam zaufanie do jakości tych produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-02-2020, 13:34
lemke.callie's Avatar
lemke.callie lemke.callie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: Cieszyn
Posty: 6
Domyślnie

A chcesz je zamontować sama, czy kogoś do tego wynająć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-04-2020, 12:00
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A czy macie kamerki w Waszych samochodach? Jeśli jeszcze nie, to polecam zastanowić się nad takim rozwiązaniem, ponieważ jest bardzo praktyczne Taka kamerka może się Wam przydać w wielu różnych sytuacjach Spory wybór wideorejestratorów do samochodu znajdziecie na przykład w sklepie internetowym https://smartcams.pl/83-wideorejestratory. Warto się tam rozejrzeć, bo ceny są naprawdę atrakcyjne, niewygórowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-05-2022, 18:24
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Nie tak dawno szukałam również kamery do mojego domu. Mój wybór padł na https://ivel.pl/p20763,kamera-obroto...ezviz-c8t.html i szczerze polecam. Sprawdza się dokładnie tak, jak zapewnia producent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-05-2022, 20:05
zula.gutmann's Avatar
zula.gutmann zula.gutmann is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

W przyszłości na pewno zdecyduje się na zamontowanie kamer obok garażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-06-2022, 21:17
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Moim zdaniem warto zainwestować w dobry system monitoringu dla firm. Dzięki temu będziecie mieli pod kontrolą to co dzieje się na waszym terenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.