kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-07-2015, 22:46
pannica089 pannica089 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie Kino domowe?

Hej!

jestem w trakcie urządzania mojego nowego mieszkania i tak sobie pomyślałem, ze fajnie było by zainwestować w jakiś sprzęt do video, może jakieś kino domowe czy coś co pozwoli nam pełną rodziną oglądać filmy w przyjemnej atmosferze. Nie jest to mała inwestycja więc nie ukrywam, że zastanawiam się nad zakupem w sieci - wiem, że sklep internetowy to zawsze większa konkurencja na rynku a więc i lepsze warunki zakupu. Może macie jakieś sprawdzone miejsce w sieci? czy raczej kupujecie w sklepach stacjonarnych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-07-2015, 11:11
bejbe bejbe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Wiesz, przy zakupie tego rodzaju sprzętu, to ja przede wszystkim kieruje się rekomendacjami sprzętu i jakością dźwięku i obrazu, a dopiero potem sprawdzam w necie cenę:-) Radzę ci najpierw wejść na fora tematyczne, dotyczącego tego rodzaju sprzętu i poczytać, albo bezpośrednio zamailować do eksperta z pytaniem, jaki wybór będzie najlepszy, a potem poszperać w sieci:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-07-2015, 14:25
jastka4 jastka4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

W sklepach stacjonarnych nie kupuję. Jedynie w takich placówkach odbieram już odpowiednio wcześniej wypatrzone modele. Jeśli chcesz dobre kino domowe to musisz się liczyć z wydatkiem rzędu na pewno 1000zł albo nawet więcej. Wszystko zależy od tego jak duży masz pokój oraz bardzo dużo zależy od tego ile zmieści Ci się w pokoju kolumn. Przy dobrym kinie domowym z telewizorem 3D nie będzie Ci się chciało wychodzić z domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-07-2015, 15:22
nfreitag nfreitag is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 12
Domyślnie

Kino domowe, czyli odpowiednie nagłośnienie plus duży telewizor to naprawdę świetna sprawa w domu, bo można zrobić miskę popcornu i naprawdę można mieć świetny relaks w domowym zaciszu prawie, jak w kinie Przede wszystkim należy zwrócić szczególną uwagę na jakość zakupionego nagłośnienia, bo po co nam trzeszczące głośniki Zakupy można spokojnie robić przez internet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-07-2015, 20:04
Wiwka77 Wiwka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Hej, w sklepie stacjonarnym jest znacznie drożej niż w sklepach internetowych. Spore różnice są nawet na małych przedmiotach, więc na kinie domowym zaoszczędzisz ładne parę groszy. Jeśli nie znasz się kompletnie na parametrach to powinnaś poczytać jakieś forum tematyczne lub opinie na temat danego produktu. Wtedy możesz go poszukać w jakimś sklepie w sieci, na przykład tutaj: http://www.sklep.bestaudio.pl/.

Ostatnio edytowane przez Wiwka77 : 04-08-2015 o 15:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-08-2015, 14:24
anka84's Avatar
anka84 anka84 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 48
Domyślnie

przydałoby się w moim domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-08-2015, 13:11
Ania82's Avatar
Ania82 Ania82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

u mnie tez
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-09-2015, 16:56
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Bardzo fajna sprawa takie profesjonalne kino. Zupełnie inna jakość oglądania. Kto raz spróbował, wie o czym mówię.
A muszę przyznać, że sama byłam na początku przeciwna temu zakupowi :P
A teraz naprawdę go uwielbiam.
Wymyśliłam sobie nawet, że zainwestujemy jeszcze w klawiaturę do obsługiwania smart tv. Póki co czytam jeszcze, jaką wybrać: http://www.morele.net/wiadomosc/klaw...ka-kupic/1407/ . Ale myślę, że jeszcze w tym miesiącu coś zamówię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-09-2015, 20:59
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja podłączyłam zwykłe głośniki do komputera i dają radę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-09-2015, 23:50
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Też jest to jakiś sposób. Ja szukam właśnie jakiegoś kina domowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.