kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-11-2019, 09:45
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie Wypryski na twarzy - co stosować?

Wypryski na twarzy - co stosować?
To trochę podobne jak trądzik, ale nie mam pewności..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-11-2019, 10:53
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie dermatolog...

Tak serio to zamiast pytać na forum,
to skoczyłabyś do dermatologa, który by Ci powiedział, czy to jest zwykły tradzik, pokrzywka jakaś czy może trądzik grudkowy, bo z tego co mi wiadomo i co czytam w sieci np https://www.dermoklinika.pl/dermatol...-skory/tradzik - tą są zupełnie różne rodzaje wyprysków
i leczy się je też inaczej.
A na forum na pewno nikt bez zobaczenia tego, co masz na twarzy, to nie postawi Ci dobrej diagnozy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-12-2019, 20:39
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Na pewno warto mieć dobre kosmetyki do pielęgnacji cery. Ja sama stosuję serię Acne z Novaclear. Super oczyszczają, działają antybakteryjnie, są bezpieczne a przy okazji odpowiednio nawilżają skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-12-2019, 12:23
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Może poczytaj sobie na stronach aptek np. https://www.lek24.pl/ blogi i składy dermokosmetyków. Tam często są zamieszczone informacje i ciekawostki o pielęgnowaniu takiej skóry. Duży wpływ ma też dieta. Jeśli problem jest duży to trzeba udać się do dermatologa. Ale często prawidłowa pielęgnacja pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-12-2019, 12:30
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał JuliaBed
Na pewno warto mieć dobre kosmetyki do pielęgnacji cery. Ja sama stosuję serię Acne z Novaclear. Super oczyszczają, działają antybakteryjnie, są bezpieczne a przy okazji odpowiednio nawilżają skórę.

Ja także stosuję kosmetyki z NovaClear Acne, przeznaczone do pielęgnacji skóry trądzikowej i przetłuszczającej się. Powiem szczerze, że biorąc pod uwagę ich niską cenę, jestem mile zaskoczona ich działaniem. Zmiany skóre są zredukowane, a nowe pojawiają się naprawdę sporadycznie, pory są zwężone, skóra jest nie wyświeca się tak szybko jak dotychczas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-12-2019, 12:16
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

U mnie kosmetyki pomagały, ale nie tak żeby te trądzikowe zmiany wszystkie poznikały i nowe się nie robiły. Dopiero jak zaczęłam się zabezpieczać, belarę biorę to zupełnie inna twarz teraz, nie ma porównania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-12-2019, 16:15
ferne00 ferne00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Zawsze na początku trzeba sprawdzić przyczynę powstawania wyprysków, żeby wiedzieć czym je leczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-12-2019, 14:41
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Polecam zabieg FRAXEL laserem w Art Derma Clinic z Rzeszowa. Bardzo profesjo-nalnie wykonany zabieg i z dobrym skutkiem odnowy skóry twarzy. Sama przebudo-wa naskórka jest bardzo szybko widoczna, zaraz po zejściu strupków w miejscach użycia lasera. Polecam gorąco ten zabieg!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-01-2020, 10:33
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

może spróbuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-01-2020, 11:14
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Ja raczej używam płynu micelarnego bo dla mnie jest delikatniejszy niż tonik. Bardzo fajny jest ten z Enilome: https://www.doz.pl/apteka/p125550-En..._i_oczu_410_ml. Można go też używać do skóry wrażliwej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.