kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-04-2019, 21:05
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

a to ciekawe bo przecież OC jest obowiązkowe... chyba, że coś ci sie pomyliło
ja ostatnio szukałam ubezpieczenia przez rankomat. Tam można kupić ubezpieczenie sporo taniej. Mi udało się załatwić polise o 200 zł tańsza niż miałam teraz na stronie masz sporo informacji o ubezpieczeniach wiec możesz poczytac co i jak .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-08-2019, 13:24
pieknyolek pieknyolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 128
Domyślnie

Serdecznie polecam https://www.wycena-oc.pl/ubezpieczen...odu-osobowego/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-08-2019, 23:41
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Najszybciej i najwygodniej dobre ubezpieczenie znajdziecie, jeśli skontaktujecie się z biurem ubezpieczeń - https://www.facebook.com/BIURO-Ubezp...7430669189099/ . Tam (nawet online, czyli nie ważne, gdzie mieszkacie), panin Jadwiga, wyszuka wam najlepsze oferty. Nie będziecie musieli tracić czasu na samodzielne szukanie czegoś dobrego - wszystko dostaniecie na tacy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-08-2019, 20:05
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

A chcesz tylko OC? Moim zdaniem ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej to absolutna podstawa, no i trzeba je mieć, ale warto zawsze mieć coś więcej. W każdym razie to indywidualna decyzja każdego Najważniejsze jest to, żeby wybrać jak najlepszą ofertę. Jak ja ubezpieczałam swój samochód to wiedziałam, że oprócz OC będzie chciała również Auto Casco, czyli AC. Postanowiłam więc posprawdzać oferty różnych ubezpieczycieli żeby sprawdzić, gdzie najlepiej będzie mi się to opłacało. Na https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ udało mi się znaleźć zdecydowanie najlepszą ofertę Mają bardzo szeroki zakres ubezpieczeń dodatkowych, co mega mi się spodobało. No i wielu ludzi ich poleca, a to już naprawdę coś, bo ubezpieczalnie często mają złe opinie... Zdecydowałam się kupić u nich ubezpieczenie i jestem bardzo zadowolona! Niedawno ktoś przyrysował mi auto na parkingu i odszkodowanie z Auto Casco dostałam błyskawicznie i bez żadnych problemów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-08-2019, 22:52
kaprys kaprys is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Zarówno mieszkanie jak i samochód należy ubezpieczyć. Nie wyobrażam sobie jak można to zlekceważyć. Ale cóż, ludzie bywają lekkomyślni, mają też całkiem niepoważne pomysły. Mam tylko nadzieję, że nie będą płakać nad rozlanym mlekiem, ale swoje tragedie znosić z godnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-12-2019, 14:49
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Takich sprawdzonych ubezpieczycieli najlepiej szukać w porównywarkach i tam decydować się na jego zakup. W Cuk do polisy OC dostaniesz osobno pakiet porad prawnych. https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-09-2020, 23:55
ubezman ubezman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 3
Domyślnie

Wiem z autopsji że wielu tych ubezpieczycieli ma dosyć słaby profil. Ja mogę polecić ubezpieczamy24 - to jest wybór mądrego człowieka.
__________________
Potrzebujesz ubezpieczenia samochodu? Kupiłeś pojazd i nie jesteś pewien jak go ubezpieczyć? Skorzystaj z oferty ubezpieczamy24.com - jedna z niewielu firm, które pomogą Ci sprawnie ubezpieczyć swój samochód! Otrzymaj vUbezpieczenie samochodu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-12-2020, 09:56
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

Raczej polecałabym te większe, sprawdzone firmy, ja tylko w takich się rozglądam. Obecnie w internecie bardzo łatwo jest znaleźć coś w dobrej cenie. Zobaczcie sobie tu może stronkę https://www.mfind.pl/najtansze-oc-ranking/ i ich ranking oc. Będzie bardzo pomocny w poszukiwaniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 12-07-2023, 12:46
vladsmirnov23 Mężczyzna vladsmirnov23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 57
Domyślnie

Nie trać czasu na przeglądanie wielu stron internetowych w poszukiwaniu ubezpieczenia OC. Skorzystaj z porównywarki OC i otrzymaj w jednym miejscu oferty od różnych ubezpieczycieli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-08-2023, 11:04
Elka83 Elka83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 199
Domyślnie

A co powiecie na temat ubezpieczenia szkolnego ? Daje nam ono wsparcie na wypadek nieszczęśliwych wydarzeń losowych, do których może dojść na terenie szkoły, a także poza nią, czy w czasie wakacji. Dlatego dobrze jest zorientować się w tym temacie. Tutaj możecie znaleźć wiele informacji ubezpieczenie szkolne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.