kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-06-2016, 09:50
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie Pogotowie komputerowe

Jeżeli macie zepsuty sprzęt, warto od razu zgłosić się do pogotowia komputerowego. W parę chwil będziecie mieć diagnozę i naprawdę szybko naprawią komputer. Namiary na taką firmę - pogotowie komputerowe Łódź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-09-2016, 13:07
Maryna Maryna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 43
Domyślnie

Faktycznie, zazwyczaj najlepiej od razu zgłosić się do fachowców, a nie próbować coś działać na własną rękę.
Coś o tym wiem, niestety. Niedawno zalałam komputer i moje próby ratowania go wyszły mu tylko na gorsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-09-2016, 17:49
Doeleszik Doeleszik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 2
Domyślnie

Jeśli człowiek się nie zna na komputerach to oczywiście nie ma sensu ryzykować
__________________
windykacja kruk opinie - polecam przeczytać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-09-2016, 18:39
Maryna Maryna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 43
Domyślnie

Heh, no teraz to już wiem. Człowiek się uczy na swoich błędach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-09-2016, 20:00
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Ja tam nigdy nie biorę się za samodzielną naprawę kompa. Wiem, że nie mam o tym pojęcia, więc wolę nie ryzykować.
Chociaż i fachowcy potrafią nieraz nieźle namieszać. Nasz ostatni informatyk nieźle namieszał nam z serwerem. Teraz rozważam leasing nowego: http://techfresh.pl/leasing-serwera/ . A wydawać by się mogło, że człowiek z odpowiednim wykształceniem powinien naprawdę znać się na rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-12-2018, 12:11
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Jeśli jesteś informatykiem programistą i znudziło Ci się już naprawianie cudzego sprzętu, albo programowanie prostych aplikacji i szukasz wyzwań, napisz do firmy http://www.performgroup.com/ ! Szukają osób do tworzenia platform streamingowych pod wydarzenia sportowe. Myślę, że porozumiecie się w kwestii wynagrodzenia. Mają fajny, otwarty zespół.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-08-2019, 03:19
malone malone is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 84
Domyślnie

U mnie ostatnio było potrzebne takie pogotowie komputerowe, bo głupia ja zalałam komputer... A odzyskiwanie danych z dysku Poznań wcale proste nie jest, tylko trzeba się z tym udać do profesjonalnej firmy jak np. Akte.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-04-2020, 07:46
Alhania's Avatar
Alhania Alhania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Białystok
Posty: 17
Domyślnie

Teraz są inne czasy, wszystkie dane trzyma się zazwyczaj w chmurze, więc odzyskiwanie danych z dysku nie jest już tak często używaną usługą. Ja (moi znajomi również, których namówiłam) w sprzęty elektroniczne zaopatrujemy się w outlecie elektronicznym https://at-outlet.pl/ Nie dość, że cenowo wychodzi to dużo lepiej to i na jakość urządzeń nigdy nie narzekaliśmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-04-2020, 09:52
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Jeśli ktoś z was potrzebowałby pomocy informatyków to polecam firmęnaprawa laptopów wrocław Serwisują, projektują oraz wykonują domowe, firmowe i przemysłowe sieci komputerowe. Zajmują się także naprawą serwisem komputerów oraz laptopów. Dokładną ich ofertę możecie znaleźć na stronie. Polecam zajrzeć i poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-04-2020, 12:14
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Jeżeli chodzi o komputery oraz laptopy to może warto odwiedzić sklep internetowy https://ale.pl/1033-komputery co do którego można zachować naprawdę pewność, dobre ceny i też zawsze liczyć na pomoc obsługi klienta, która stara się pomóc w podjęciu jak najlepszej decyzji. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.