kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 13-08-2019, 21:09
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

U mnie też kosmetyki pielęgnacyjne z Eveline super się sprawdzają. Mam cerę dość suchą i na co dzień używam ultraodżywczego kremu z tej serii beauty food. Skład niczego sobie bo jest m.in awokado, dynia, żurawina czy migdały ( żadnych silikonów czy parabenów). Jak za tą cenę - mega!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 26-08-2019, 07:41
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

A czego używacie do demakijażu? Na http://poradnikowy.net/kosmetyki-do-...do-demakijazu/ możecie poczytać, jakich kosmetyków warto używać do tego celu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 26-08-2019, 13:19
Panna123Agnieszka Panna123Agnieszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 5
Domyślnie

Ja mam duże zaufanie do odżywki do paznokci jestem jej miłośnikiem wiem że odbudowuje zniszczoną płytkę moim paznokciom lubię od czasu do czasu wykonać manicure hybrydowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 28-08-2019, 11:27
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Mam kilka produktów naturalnych w domu i zauważyłam, że moja skóra znacznie bardziej je preferuje od standardowych kosmetyków. Przy czym najbardziej lubię kosmetyki naturalne od marki https://alkemie.com/ . To już wyższa półka cenowa ale jaka jakość! Tylko organiczny skład, opakowanie przyjazne środowisku, nie testowane na zwierzętach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 30-08-2019, 13:38
Gorzelaczka Gorzelaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 21
Domyślnie

w zasadzie w torbie zawsze noszę krem do rąk Bielendy z serii botanic spa rituals z lnem zwyczajnym i rozmarynem. Bardzo dobrze się wchłania ma delikatny i przyjemny zapach i co ważne to duża dawka natury dla skóry, bo nie ma tam tych wszystkich sztucznych dodatków typu barwniki i parabeny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 04-09-2019, 20:47
manka11 manka11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 123
Domyślnie

Nawilżenie ciała jest możliwe dzięki dobrym kosmetykom. Nawet kosmetyki pod prysznic muszą być odpowiednie. Migdałowy olejek do kąpieli HB pozwoli wygładzić skórę i sprawi, że będzie ona odświeżona. Olejek nie podrażnia skóry. Warto wybierać naturalne kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 06-09-2019, 10:09
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Ja z racji wieku staram się wybierać kosmetyki przeznaczone przede wszystkim do cery dojrzałej. Bardzo lubię krem dermo filler z serii botulin revolution z Christiana Laurenta. Skuteczny a przy tym w dobrej cenie. Można go kupić w Rossmanie


Ostatnio edytowane przez szygi : 12-09-2019 o 05:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 08-09-2019, 20:31
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie

Najczęściej - Annabelle Minerals. Świetne kosmetyki, które działają rewelacyjnie. Ostatnio często korzystałam z ich pudrów i podkładów, szczególnie puder rozświetlający mi pasował - https://www.eshopannabelle.com/pl/pu...etty-glow.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 13-09-2019, 11:55
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

A próbowaliście kiedyś wykorzystać węgiel aktywny do maseczek? Tutaj : https://ktomalek.pl/carbon-wegiel-ak...aps/ub-3348461 możesz poczytać o jego zdrowotnych właściwościach. Sądzę, że to bardzo dobry pomysł na pielęgnację DIY.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 23-09-2019, 11:05
Vitek555 Mężczyzna Vitek555 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 1
Domyślnie

A ja nie wiem jakie maski w płachcie są najlepsze. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc w te kwestii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.