kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 15-02-2015, 13:10
karalgo karalgo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 16
Domyślnie

Jeśli pomysł masz to jkuż dobrze, teraz reklama, trochę akcji marketingowych i gotowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 07-03-2015, 12:33
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

A jak z księgowością i fakturami? Masz kogoś kto będzie Ci to rozliczał czy chcesz to zlecić firmie zewnętrznej? Albo chcesz sama to robić? Poczytaj sobie lepiej jak wygląda sytuacja z księgowością. Na stronie www.biurorachunkowevademecum.pl/kadry-i-place.html masz info o kadrach i płacach. To kolejny problem, który musisz sama sobie rozwiązać jako szef.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 11-03-2015, 11:31
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Przede wszystkim podstawą jest dobry biznes plan. Bez tego ani rusz. Ale jak się okazuje ułożenie takiego planu mimo licznych pomocy dostępnych w sieci nie jest sprawą prostą. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do http://firmadlakazdego.pl/206/pisanie-biznes-planu/ Gdzie w bardzo profesjonalny sposób podejdą do całej sprawy i pomogą nam w ułożeniu odpowiedniego biznes planu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 11-03-2015, 14:39
Jadla Jadla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Tak bez biznes planu nie można startować. Do własnej firmy trzeba sobie zadać takie właśnie proste pytanie czy już do końca świata będziemy chcieli prowadzić działalność gospodarczą ? To się właśnie wiąże z tym, że po prostu cały czas będziemy musieli robić ciągle te same rzeczy i opłacać sobie samemu zus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-03-2015, 12:25
spodniczka spodniczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Jeśli już ktoś chce swój biznes to musi się właśnie nad tym wszystkim zastanowići ja uważam, że najbardziej to po prostu nad tym czy faktycznie umie zarządzać ludźmi i czy chce do końca życia pracować na swoim. Często jest tak, że firmy się przekazuję swoim dzieciom ale nie zawsze dzieci chcą taką firmę..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 12-03-2015, 17:59
paniAnia paniAnia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak prawda nie każdy może być pracodawcą i po prostu nie każdy może być pracownikiem..Jeśli akurat o mnie chodzi to ja bym nie chciała mieć własnej firmy z tego powodu, że ja po prostu nie posiadam takiej wielkiej siły przebicia no i po prostu nie poradziłabym sobie na najwyższym stanowisku jakim jest np. kierowniczka czy też szefowa. Jeśli akurat o mnie chodzi to ja wolę być jak najlepszym pracownikiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 14-03-2015, 11:57
faajna faajna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja bym sobie nie poradziła akurat z tym by mieć swój interes i tak robić by to wszystko mi zapewniało jakieś takie zyski. Bo nie dość, że ja mam na tym zarabiać to jeszcze muszę z czegoś opłacić pracownika..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 16-03-2015, 21:08
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jest fajny Poradnik "Własna firma krok po kroku" http://praca.gratka.pl/poradnik/art/...t,t,id,tm.html Jest tu parę przydatnych informacji na temat zakładania firmy. Prowadzenie firmy to niestety nie łatwy kawałek chleba przynajmniej na samym początku. Więc życzę powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-03-2015, 14:36
solversky solversky is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Muszę tam zajrzeć bo u mnie mąż coś tak myśli o swojej firmie - bo co prawda ma pracę ale jest to ciężka fizyczna i czasem by coś więcej zarobić musi w niej pracować aż 10 godzin i wiecie jak to jest, szuka lepszej alternatywy..Jeśli o mnie chodzi to mam pytanie do właścieli już swoich biznesów ile wyciągacie np. ze swojego hotelu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-03-2015, 11:20
wittek66 wittek66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Oprócz takich rzeczy formalnych trzeba pomyśleć o wizji rozwoju firmy, zrobić jakieś badania konkurencji, pomyślec o kanałach promocji biżuterii, zastanowić się, czy stawiasz bardziej na sprzedaż internetową, czy zamierzasz wynająć lokal. Na pewno rysopis kosztów, mini biznes plan. To bardzo ułatwia sprawę. Potem wystarczy się tym kierowac i działać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.