kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 20-06-2017, 12:01
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Moim zdaniem godny polecenia jest Ferratum Bank. Pożyczka przez internet, a więc szybko i wygodnie Skoro już skorzystasz z ich pożyczki to warto też wziąć udział w konkursie https://www.ferratum.pl/wakacyjny-konkurs-ferratum-bank , zasady są dziecinnie proste, a przy okazji można wygrać coś fajnego w sam raz na wakacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-06-2017, 21:29
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

sądzę, że najlepsza jest pozyczka na raty , spłacasz troszkę więcej, tak naprawdę ta prowizja nie jest wysoka, wystarczy, że przeczytasz co i do kiedy masz opłacić. Nie raz takie pożyczki lepiej wychodzą niż kredyty w bankach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-06-2017, 23:15
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

U mnie zawsze sprawdzają się pożyczki Lendon. Można pożyczyć od nich dużo, a spłacać w długim terminie. Ja mam niestałą pracę ,dlatego wiele razy uratowali mnie przed niewyrobieniem się ze spłatami czynszu.Ogólnie to pierwsza pożyczka do 2500zł jest za darmo także super sprawa Tutaj ich stronka https://www.lendon.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-06-2017, 11:54
MacieX822 Mężczyzna MacieX822 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 60
Domyślnie

Zalezy ile gotówki potrzebujesz. Najlepiej sprawdzić sobie w jakiś porównywarkach pożyczek/kredytów co będzie dla was najlepsze, na forach pożyczkowych również znajdziecie fajne porady. Ja osobiście mogę polecic kredyt w https://bosspozyczka.pl/ . Mają bardzo wygodne raty spłaty i nie robią żadnych problemów. Wszystko jasno i rzetelnie przedstawione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-06-2017, 15:04
odolanoktawian odolanoktawian is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 2
Domyślnie

najważniejsze żeby nie korzystać z ŻADNYCH chwilówek, to zazwyczaj zwyczajne pułapki finansowe które potem wciągają nas w bagno...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-06-2017, 15:06
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Ech, najlepiej starać się radzić sobie i bez jednych, i bez drugich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 24-07-2017, 10:32
MacieX822 Mężczyzna MacieX822 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 60
Domyślnie

Pożyczki mi się zle kojarza, wiejc moze kredyt? A kredyt bankowy to juz wgl jest dużo bardziej bezpieczna opcją niż branie pieniedzy w parabanku. Jednak i tak przed taką decyzją warto podszkolić się w tym temacie Pomoże wam w tym strona https://gotowkowe.net/aktualnosci/ i jej ciekawe artykuły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 25-07-2017, 11:21
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Pieniądze

Ani to ani to. Ja uważa, że zapożyczać należy się tylko, jeśli przeznaczymy pieniądze na naprawdę potrzebny wydatek, jak mieszkanie albo samochód. Jeśli nie, to lepiej poczekać kilka miesięcy, odłożyć trochę grosza, który możemy następnie wydać. Ja od jakiegoś czasu inwestuje pieniądze w dłużne papiery wartościowe i liczę na spory zysk. Oczywiście, staram się inwestować w wiele źródeł, a jakbyście byli zainteresowani, to polecam pod tym względem firmę "Esaliens". Współpracuję z nimi przy okazji inwestowania, a niedawno założyłam u nich konto emerytalne - https://www.esaliens.pl/pl/emerytura...rytalnego-ikze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-07-2017, 09:11
Domyslny840 Domyslny840 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1
Domyślnie

W tym temacie to akurat najlepszym wyjściem jest udać się do jakiegoś konkretnego specjalisty który wie wszystko na ten temat... Bo wtedy mamy absolutną pewność że nic nam się nie zepsuje ani nic nie skaszanimy :P. Nie warto wszystkiego robić na własną rękę definitywnie.
__________________
płyn do czyszczenia kominków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-07-2017, 12:43
Bezladny500 Bezladny500 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1
Domyślnie

Kredyty zdecydowanie, niższe oprocentowanie i większa pewność inwestycji...
__________________
wycieczka amazonia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.