kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-07-2017, 22:22
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie Kursy z makijażu permanentnego

Wszystkim zainteresowanym profesjonalnym kursem z makijażu polecam ofertę firmy Beauty&SPA Expert!
Długo szukałam dobrego szkolenia, wszystkie jednak kosztowały powyżej 2,000 zł. Zapisałam się wstępnie na listę do tej firmy i dziś dostałam odpowiedź, że ich szkolenie otrzymało dofinansowanie z Unii i teraz kosztuje 450 zł : brawo :
Sprzęt mają niezły, bo sprawdzałam. Rekomenduje go mistrzyni polski w makijażu permanentnym, wiec to coś znaczy :-D Na razie jestem na liście do Warszawy, ale szkolą chyba w całej Polsce! Warto zadzwonić i się umówić, bo liczba miejsc ograniczona a pożytek może z tego być super!! Co wiecej, po szkoleniu jest egzamin, który uprawnia do wykonywania zabiegów a mi właśnie o to chodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-07-2017, 22:30
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Jeżeli szukacie szkolenia z makijażu permanentnego to ja polecam Ci zajrzeć do oferty Biopigments bo mają świetne szkolenia . Są one bardzo profesjonalne i warto wziąć je pod uwagę . Znajdziesz tam szkolenia microblanding, makijaż permanentny podstawowy maszynowy, all brows, pudrowe ombre i o wiele więcej. Do tego mają też bardzo dobre pigmenty. Więc jeżeli się tym interesujesz to warto sobie zobaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-09-2017, 21:02
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Powiem Wam szczerze, że zrobienia takiego kursu to na pewno świetna sprawa. Przy czym sama od dłuższego czasu zastanawiam się, nad wykonaniem makijażu permanentnego. Nawet udało mi się już znaleźć miejsce, w którym mogłabym go wykonać, a konkretnie https://beautyconect.pl/makijaz-perm...manentny-usta/ . Galeria przedstawia się zachęcająco, wobec czego może sprawię sobie tam zimą wymarzone usta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-09-2017, 12:14
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Co zrobić, żeby ten makijaż wyglądał bardziej naturalnie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-10-2017, 14:25
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Trzeba wiedzieć jak dobrać pigment i jak go rozprowadzić. Także dobry kurs to podstawa. W Nouveau Contour o tutaj http://www.nouveaucontour.com/pl/homepage-polski/ mają takie szkolenia bardzo wysokiej jakości. Rzuć okiem, bo dziewczyny sobie chwalą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-10-2017, 08:10
rycząca40 rycząca40 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 30
Domyślnie

o to już temat bardziej dla mnie. Tyle czasu spędzam w pracy i do tego stres i dzieci i to wszystko już zaczyna być widać po mojej skórze, szukam sposobu i szukam i nic. Ostatnio się naczytałam o theo marvee takie francuskie kosmetyki https://sklep.aphrodite.pl/102-theo-marvee ktoś mi powie czy działają ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-04-2018, 10:50
hektorek hektorek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 79
Domyślnie

Dobre kursy z makijażu permanentnego oferuje Lukomades. Uczestniczyłam zarówno w tych, jak i w szkoleniu ze stylizacji paznokci i wiele z tych szkoleń wyniosłam. Bardzo spodobało mi się, że kadra prowadząca to doświadczone osoby, które zajmują się tym na co dzień. Przez to dzieliły się swoimi własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-04-2018, 18:53
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Ja bym się wybrała na kurs makijażu indywidualnego. Tak żeby nauczyć się sama malować trochę lepiej.
Póki co szukam pędzli do makijażu, później może trafię na kurs
Ta drogeria internetowa https://puderek.com.pl/ ma niezłe ceny jeśli ktoś szuka akcesoriów i kosmetyków.
Może ktoś kojarzy takie kursy makijażu i coś podpowie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-04-2018, 13:38
hektorek hektorek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 79
Domyślnie

Ja byłam na kursach z makijażu permanentnego w Lukomades i mogę polecić ten ośrodek. Dla mnie największym plusem jest to, że zajęcia prowadzone są przez osoby na co dzień zajmujące się makijażem. Przez to można się dowiedzieć wielu praktycznych wskazówek, które później można wykorzystać w swojej pracy. Ja jestem bardzo zadowolona i uważam, że szkolenie dało świetny efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-05-2018, 12:38
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

A później wystarczy dobre CV i praca jest. Ja swoje CV zrobiłam dzięki, tej stronie: https://szybkiecv.pl/ bardzo szybko i prosto robi się tu CV.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.