kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-10-2017, 09:31
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Depilacja laserowa - dla kogo dobra?

Dla kogo dobra jest taka depilacja laserowa?
Zastanawiam się czy każdy bez wyjątku może sobie na to pozwolić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-10-2017, 16:31
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Generalnie dla większości osób to jest dobre rozwiązanie.
Tutaj https://www.esteti-med.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ poczytaj sobie jak wygląda taka depilacja bikini.
Jeśli nie jesteś pewna, możesz zrobić właśnie tak, że najpierw wydepilujesz tylko jakąś część ciała i zobaczysz jakie to daje u ciebie efekty.
Aczkolwiek wydaje mi się, że to jedyna sensowna opcja jeśli chcesz się pozbyć tego na stałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-11-2017, 19:18
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja słyszałam gdzieś opinię, że najlepsze efekty depilacji laserowej mogą uzyskać kobiety o jasnej karnacji i ciemnych włoskach, ale ekspertem na pewno tutaj nie jestem. Bądź co bądź sama bardzo chętnie wybrałabym się na serię tego typu zabiegów do Skinlogica http://www.skinlogica.pl/ we Wrocławiu. Korzysta się tam z przynoszącego fajne efekty po kolejnych sesjach lasera diodowego, a jednocześnie często można natrafić na różnego typu promocje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-11-2017, 16:57
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

O to czy depilacja laserowa jest odpowiednia akurat dla Ciebie najlepiej zapytać sie kosmetyczki. Ona obejrzy Twoją skórę i włoski i powie czy są jakieś przeciwwskazania i jaki może być efekt. Ale z tego co wiem zabiegi trzeba powtarzać i wychodzi to dość drogo i ponoć boleśnie. Widziałam ostatnio ciekawszą ofertę na depilację światłem - https://www.philips.pl/c-m-pe/usuwanie-wlosow/lumea-ipl. Brzmi naprawdę ciekawie i urządzenie na pewno starczy na dłużej i w efekcie wyjdzie znacznie taniej niż depilacja w salonie. Stosował może ktoś to urządzenie? Jak efekty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-11-2017, 10:27
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 390
Domyślnie

Teoretycznie dla każdego, ale trzeba mieć ciemne owłosienie, no są pewne przeciwwskazania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-11-2017, 16:07
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

W Krakowie w Vici Clinic robią świetną depilację laserową laserem Light Sheer Duet. Zabiegi są praktycznie bezbolesne. przy okazji na każdy pierwszy zabieg dostaniemy 50% rabatu. Warto wypróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-11-2017, 09:54
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Jestem mega fanka Lightsheer desire widzę, że sporo z Was już testowało! Zabieg jest trwały i co najważniejsze bezbolesny! Pierwszy raz się bardzo bałam, ale poczytałam zadowolony wpisy na forach i się odważyłam! Jestem zachwycona!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-01-2018, 19:35
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

depilacja laserowa jest generalnie bezpiecznym zabiegiem ale wiadomo, że jakieś przeciwwskazania istnieją. Pamiętam jak byłam na konsultacji w Skinlogica w Lesznie to kosmetyczka pytała o wiele spraw np czy jestem w ciąży, czy mam cukrzycę itd. Taki dokładny wywiad to podstawa. A wykonać taki zabieg polecam z całego serca, ja pozbyłam się w końcu raz na zawsze problemu wrastających włosków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-01-2018, 07:45
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Depilacja laserowa to najlepsza możliwa opcja. W zeszłym roku zrobiłam sobie zabiegi depilacji laserowej na łydki w Vici Clinic w Krakowie, do dziś włoski nie odrastają. Mam święty spokój. Zabiegi nie bolały więc tego też nie musicie się obawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.