kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 21-09-2018, 10:39
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jeśli chodzi o dobrego specjalistę w Warszawie, to myślę, że możesz szukać go w klinice https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa Zarejestrować możesz się przez 7 dni w tygodniu, więc myślę, że zdecydowanie jest to bardzo dobra opcja, jeśli chcesz się zdecydować na pomoc lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 08-12-2018, 14:25
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał wiolaa7
Z poważniejszym problemem lepiej zgłosić się do psychiatry - może bowiem przepisywać leki, które niekiedy są po prostu niezbędne. W W-wie dobrych psychiatrów można znaleźć w klinikach PsychoMedic, w mieście jest ich kilka, przez https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ można się z nimi skontaktować, czy zapisać na wizytę - mają dobre opinie w mieście, także warto.

Popieram. Do nich warto się wybrać bo na pewno pomogą rozwiązać każdy problem, są świetni w tym co robią i znają się na swojej pracy. Można natknąć się na wiele pozytywnych opinii na ich temat więc o czymś musi to świadczyć. Można się do nich zapisywać na wizyty online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-12-2018, 18:38
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał teresa30
Psychiatra w odróżnieniu od psychologa jest lekarzem, także ma większe możliwości leczenia. Jeśli w okolicy nie ma dobrych, to niektórzy prowadzą terapie zdalnie, tutaj https://psychomedic.online przez internet, w formie wideo-terapii - prowadzą je doświadczeni specjaliści, moim zdaniem to bardzo wygodne.

To fakt, takie terapie online to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nigdy wcześniej nie były u psychologa. Czasami ciężko komuś rozmawiać twarzą w twarz z obcą osobą a tak to zawsze jakieś ułatwienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 30-12-2018, 21:03
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja niejestem przekonana do terapii online - lepiej wybrac sie na taką wizytę osobiście. Z okolic Warszawy moge polecić prywatną klinikę Medox http://medox.org.pl/ w Nowym Modlinie - zapewniają skuteczne terapie i calkowitą anonimowosc swoich pacjentow.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 01-02-2019, 12:22
kalyna's Avatar
kalyna kalyna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał uska
To fakt, takie terapie online to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nigdy wcześniej nie były u psychologa. Czasami ciężko komuś rozmawiać twarzą w twarz z obcą osobą a tak to zawsze jakieś ułatwienie.

A próbował ktoś z Was wizyty domowe psychiatry w domu? Za terapie online trzeba płacić tak samo jak za wizytę w domu. Nie jest to lepsze rozwiązanie? Moim zdaniem na żywo inaczej, nie wiem jak inni. Sama korzystałam z wizyty domowe Bydgoszcz, koszt nie jest aż taki wysoki.

Ostatnio edytowane przez kalyna : 04-03-2021 o 14:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 01-02-2019, 12:40
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Psycholog to osoba, z którą można porozmawiać, kiedy coś złego zaczyna się dziać. Psychiatra to osoba, która dodatkowo wdraża w nasze życie farmakoterapię. Dlatego najlepiej najpierw wybrać się do psychologa. W Poznaniu przyjmuje świetna pani doktor Marta Melka-Roszczyk, warto poczytać jej referencje: http://melka-roszczyk.pl/#referencje. Ma dużą wiedzę i doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-02-2019, 11:50
kalyna's Avatar
kalyna kalyna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał gatsby
Psychiatra jest od konkretnych schorzeń, a psychoterapeuta daje wskazówki dotyczące problemów.

A psychiatra to nie psychoterapeuta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 15-05-2019, 14:54
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Psycholog z doświadczeniem już na pierwszej rozmowie potrafi rozeznać, jaka pomoc jest potrzebna. W klinice PsychoMedic w Łodzi także można znaleźć dobrych specjalistów. Warto czasem po prostu porozmawiać z takim lekarzem.

Ostatnio edytowane przez ada_90 : 17-05-2019 o 17:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 30-05-2019, 21:29
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli chodzi o tego lekarza to dobrym rozwiazaniem będzie psychiatra warszawa będzie idealnym rozwiazaniem w takich problemach. Sama kiedyś przechodziłam przez depresję i nie polecam nikomu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 17-06-2019, 09:29
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Cytat:
Napisał lucy92e
Jeśli chodzi o dobrego specjalistę w Warszawie, to myślę, że możesz szukać go w klinice https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa Zarejestrować możesz się przez 7 dni w tygodniu, więc myślę, że zdecydowanie jest to bardzo dobra opcja, jeśli chcesz się zdecydować na pomoc lekarza.
Ja szukam specjalistów, którzy mają wizyty domowe. Potrzebuję pomocy dla osoby starszej, którą trudno przetransportować do kliniki. Czytałam, że właśnie w Psychomedic organizują coś takiego i to bez problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.