kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-08-2015, 11:20
gosiakowicz gosiakowicz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie Jaki grzejnik do łazienki wybrać?

Witam! Właśnie jestem na etapie wykańczania domu i stoję właśnie przed wyborem grzejnika do mojej łazienki i powiem szczerze, że nie mam pojęcia na co mam się zdecydować;/ Czy na klasyczny biały grzejnik czy może coś w unikatowym kolorze i o nietypowym wyglądzie, jak myślicie? Co teraz jest modne w łazienkach? Na pewno taki grzejnik nie może zajmować zbyt dużo miejsca i musi być przede wszystkim funkcjonalny, bo bez tego to w zasadzie kiepsko;/ Czy ktoś mógłby podzielić się ze mną, gdzie można w przystępnej cenie kupić funkcjonalne i tanie grzejniki łazienkowe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-08-2015, 14:19
karolinawu karolinawu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Możesz się przyjechać do sklepów gdzie sprzedają takie rzeczy jakaś castorama czy też obi tam pewnie tego jest dużo albo poszukać na necie z pewnością takich sklepów jest od zatrzęsienia. Ja jak robiłam remont to własnie na tradycyjnych sklepach bazowałam dobierałam urządzałam i jestem naprawdę zadowolona z tego efektu. Wydaje mi się że to bedzie chyba najlepsza opcja dla ciebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-08-2015, 21:26
septosanek septosanek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Nie bawiłbym się w jakieś wynalazki, jeśli chodzi o sprzęt użytkowy. Przede wszystkim takie kaloryfery mają działać i być lekkie, a wygląd jest na ostatnim miejscu, jak dla mnie:-) Poszperaj sobie w necie i z pewnością znajdziesz odpowiednie, chodzi mi o kolor biały, w standardzie:-) jeśli chodzi o inne kolory, to powiem szczerze, że się z takimi nie spotkałem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-08-2015, 09:26
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Do łazienki najlepiej klasyczny grzejnik. Taki drabinkowy - dzięki niem u wysuszysz ręczniki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-08-2015, 13:09
sara.lapa sara.lapa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

mój chłopak powiedział że on zrobi nam remont łazienki ale jak on nie będzie musiał decydować o dodatkach bo on od tego nie jest. I musiałam sobie sama szukać różnych rzeczy do łazienki. Bardzo dobrą ofertę znalazłam na grzejniki znalazłam na stronie tanie grzejniki łazienkowe Wejdź i poszukaj. Może też coś wpadnie Ci w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-08-2015, 17:43
panidomu panidomu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie

Witaj, zgadzam się z tym, że do łazienki najlepiej wybrać grzejnik drabinkowy. One bardzo dobrze prezentują się wizualnie, a poza tym są również funkcjonalne. Nie tylko dzięki nim możesz ogrzać łazienkę i mieszkanie, ale też możesz wysuszyć jakieś drobne rzeczy, jak bielizna i skarpety. Jakiś mniejszy lub średnik ręcznik również można powiesić. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-08-2015, 09:30
gosiakowicz gosiakowicz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie

Ok, czyli grzejnik tradycyjny - drabinkowy, ale w jakim kolorze? Tradycyjny? Biały czy niekoniecznie? Na inspiracjach internetowych widziałam wiele czarnych grzejników, które się znakomicie prezentują, więc może pójść w tym kierunku? Jak myślicie? Nie chcę wydać majątku na grzejniki, ale chcę też, by były nowoczesne i o unikatowym desingu poradzicie coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-08-2015, 14:50
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Biały estetycznie wygląda.Dużo jeszcze zależy od tego jaki mamy kolor ścian.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-05-2016, 17:22
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja na pewno zrezygnowałabym z tych standardowych białych bo niszczą efekt całej łazienki.
Wiem,że u nich http://www.immergas.com.pl/Gdzie-kupic/Dystrybutorzy można dostać właśnie ładne eleganckie grzejniki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-09-2018, 09:44
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się na grzejniki dekoracyjne, ponieważ naszym zdaniem prezentują się one dużo lepiej, niż te tradycyjne. Jeśli chodzi o producenta, to wybraliśmy firmę Vasco, ponieważ już wcześniej słyszeliśmy na jej temat sporo pozytywnych opinii Jesteśmy bardzo zadowoleni, więc polecamy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.