kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-07-2016, 20:58
justynka1994 justynka1994 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 2
Domyślnie Mieszkanie deweloperskie- Wrocław

Zachęcam do zakupu mieszkań/ domów od dewelopera Arbetdeweloper.
Zabudowy są bardzo solidnie, ciepłe, ściany są dobrze wyciszone.
Na plus także rozkład mieszkań, w którym można pomieścić wiele rzeczy, do tego pomieszczenia są jasne i przestronne. A to wszystko za rozsądną cenę, która jest znacznie niższa aniżeli mieszkania od innych deweloperów.
Zabudowy znajdują się w przyjaznej okolicy.
Obsługa biura deweloperskiego jest bardzo miła, uprzejma.
Polecam, na pewno nie pożałujecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-08-2016, 08:28
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja z kolei mogę Ci polecić tego dewelopera https://vantage-sa.pl/ . Na stronie znajdziesz mieszkania znajdujące się na osiedlach w Śródmieściu, Gaju, Krzyki-Borek, Nowe Żerniki, Pilczyce. Zarówno mieszkania jak i same osiedla są bardzo nowoczesne. Mają sporo promocji i można kupić mieszkanie w bardzo przystępnej cenie. Ponadto ich inwestycja w Nowych Żernikach jest dostępna w MDM . W przypadku niektórych inwestycji niektóre mieszkania są gotowe do odbioru, w innych rozpoczęto budowę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-08-2016, 12:40
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Takie deweloperskie mieszkania są zazwyczaj bardzo drogie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-10-2016, 22:13
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Mój brat kupił niedawno dom na obrzeżach miasta. Zażyczył sobie na parapetówkę dość nietypowy prezent - kompresor. Znalazłam coś takiego https://www.obi.pl/maszyny-do-czyszc...osprzet/c/1418. Możecie mi doradzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-10-2016, 23:22
mak mak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 4
Domyślnie

Ja kupowałam od http://www.activ-investment.eu/mieszkania/wroclaw . Teraz powstaje inwestycja Skarbowców w centrum Krzyków. Bardzo lubię tą dzielnicę. Spokojna, zielona dzielnica, dwa kameralne budynki. Ja lubię takie lokalizacje, a przede wszystkim dobra komunikacja z centrum. Najważniejsze chyba jednak, że deweloper działa od 20 lat. Jeśli chodzi o deweloperów, to niestety trzeba na to zwracać uwagę. Jeśli ktoś buduje od 20 lat w czasie gdy zmieniał się rynek, warunki gospodarcze oraz oczekiwania klientów to znaczy to wiele. To był główny wyznacznik jak dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-11-2016, 10:13
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

NIgdy bym sie nie odwazyla na kupowanie mieskzna od dewelopera, niedawo z mezem kupilismy działke i teraz katualnie wybieramy projket domu, bardzo wpał nam w oko ten. jest bardzi ergonomiczny iprzytulny atakże pzretsronny. Mysle ze iedalny na 4 osobowej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-12-2016, 09:14
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Deweloperskie to wygoda bo się wszystko potem robi po swojemu. Ja już kończę remont. Jeszcze nowy wodomierz muszę podłączyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-12-2016, 09:50
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Deweloperskie się szybko robi po swojemu. jest to wygodnie nie trzeba po kimś skuwać kafelek itp. My tak kupiliśmy i nie żałuję. Teraz jeszcze net z http://www.koba.pl/internet/ i będzie super. Będę mogła pracować w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-12-2016, 13:51
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Takie mieszkania cieszą dzisiaj największą popularnością ze względu na jakość i standard. Oczywiście nadal wielu ludzi nie ma zaufania do deweloperów ale teraz sytuacja wygląda już zupełnie inaczej i deweloperzy bardzo szanują swoich klientów. Tak jest w przypadku dewelopera z Wrocławia http://pcg.pl/ który oprócz doświadczenia, może się pochwalić wieloma sukcesami i dużym gronem zadowolonych klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-06-2017, 07:03
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Mieszkania deweloperskie są coraz popularniejsze i się nawet temu nie dziwie. Są droższe od tych z rynku wtórnego, ale ich jakość jest zdecydowanie wyższa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.