kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 27-05-2020, 07:57
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Czasem naprawdę trudno zorganizować opiekę nad seniorami, jeśli wymagana jest opieka niemalże przez 24h/7, a ktoś w domu musi pracować. Wtedy są takie miejsca, jak dom seniora i bardzo polecanym jest http://domseniora24.pl/ Można zainteresować się ofertą, ponieważ jest tam należyta opieka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 29-05-2020, 16:46
Abi Ubu Abi Ubu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 42
Domyślnie

Opieka nad osobą starszą jest bardzo uciążliwa, szczególnie gdy ma się jeszcze dzieci i pracę na głowie. Myślę, że dom pomocy społecznej jest najlepszym rozwiązaniem, bo nawet, gdy ktoś nie ma dzieci czy bliskich, to ma się gdzie podziać na starość. Emerytury po nowemu powinny zapewniać każdemu wystarczające środki na opłacenie takiej instytucji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 20-08-2020, 11:00
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Jeśli chodzi o opiekę nad starszymi osobami to warto też wiedzieć, że obecnie w dozie mają świetną promocję dla seniorów. Między godziną 8 a 12 mogą oni kupić leki aż 20% taniej. Uważam, że to ogromna oszczędność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 20-08-2020, 22:08
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

ta akcja jeszcze aktualna? Do kiedy to w DOZie trwa? Wszystkie leki obejmuje rabat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 23-08-2020, 15:02
Polaa Polaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Też widziałam ostatnio, że jest taka promocja, dużo ludzi może z niej skorzystać bo aptek doz jest naprawdę sporo więc każdy znajdzie blisko siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 04-09-2020, 08:53
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Opieka nas osobami starszymi do łatwych nie należy. Jednak nie wyobrażam sobie oddać kogoś bliskiego w takie miejsce i sama też nie chciałabym w nim wylądować na stare lata. Ja powoli sama nie daję rady opiekować się swoją babcią dlatego też muszę powoli szukać opiekunki, która mi w tym pomoże. Na https://www.mamswietnaprace.pl/praca-opiekunki/ znalazłam informacje, które okazały się bardzo mi przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 04-09-2020, 12:39
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Witam,co sądzicie o przedluzaniu recept online? Moja babcia jest wp odeszłynw ieku i skoro nie wymaga kontroli lekarskiej moze warto,aby przedluzala jej leki online? https://onlinerecepta.pl/product/prz...lekow-stalych/ Co sądzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 05-09-2020, 12:36
FajnyJarom Mężczyzna FajnyJarom is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

W sumie jeżeli ktoś sobie nie radzi z opieką takiej starszej osoby to jak najbardziej właściwym wydaje się umieszczenie jej w domu opieki. To dla jej dobra.

___
swieta-w-gorach.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 05-09-2020, 14:45
SergiuszWarten Mężczyzna SergiuszWarten is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 4
Domyślnie

A może trzeba wynająć jakąś opiekunkę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 28-10-2020, 09:21
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Pamiętajcie też o tym, że osoby starsze trzeba również odpowiednio karmić. Mam na myśli nutridrinki - słyszeliście o nich? Często poleca się je starszym osobom, które mają problemy z apetytem. W aptekach DOZ możecie zakupić nutridrinki Fresubin polecane właśnie dla seniorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.