kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 23-07-2017, 13:34
bancred bancred is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem garaż można zastąpić jakimś prowizorycznym zadaszeniem i też będzie ok!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 31-07-2017, 10:20
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Garaż, dom

Uważam, że garaż na posesji jest jak najbardziej wskazany. Wyobraźcie sobie bowiem koleżanki, że mieszkacie w domu i nie macie garażu. W zimie musicie odśnieżać auto i rozmrażać szyby. Może nie codziennie, ale kilkanaście-kilkadziesiąt razy na pewno. A jak jest garaż, to można do niego wjechać i rano sobie spokojnie wyjechać . Korzystając z okazji, chciałam się Was jeszcze zapytać, czy słyszałyście o takim urządzenia jak "strażak" do kominka? Musimy go wymienić i na razie jedynie trafiłam w necie na coś takiego -https://kratki.com/sklep/pl/produkt/...k-fi-200-twist. A na mnie spoczęło zadanie zamówienia "strażaka"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 21-08-2017, 15:16
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Garaż może też spełniać rolę skrytki. W garażu trzyma się oprócz samochodu inne rzeczy, chociażby rowery czy kosiarkę, więc to potrzebne pomieszczenie. My stawialiśmy dom w ubiegłym roku i z doświadczenia wiem, że to dobre rozwiązanie. Budowała nam firma Fachman (mają siedziby w Mielcu, Dębicy i Rzeszowie). Polecam, bo stawiają domy od A do Z, również wykańczają wnętrza, rzetelni, dobrze się z nimi współpracowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 26-09-2017, 10:43
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

zgadzam się z gabierla90 co więcej mogę Wam polecić firmę która specjalizuje się w automatyce oraz sprzedaży bram garazowych https://www.nice.pl/kategoria/bramy-garazowe , solidne podejście do klienta i profesjonalne do własnej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 05-12-2017, 13:08
Oluś Oluś is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 85
Domyślnie

Moim zdaniem to obowiązek Szczególnie jeśli ma się więcej niż 2 auta. Jednak nie podoba mi się dom razem z garażem. Teraz bardzo fajne są jakieś osobne wiaty garażowe. Ja sama posiadam i jestem mega zadowolona. Zamówiłam na stronie agrohale. Mają też bardzo fajne hale ocieplane: http://agrohale.eu/ Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 27-12-2017, 14:11
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Ja nie wyobrażam sobie domu bez garażu. Teraz szukam odpowiedniej bramy, która będzie pasowała do całości. Na stronie http://novoferm.pl/bramy-garazowe/ znalazłam taką, która najbardziej mi odpowiada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 12-04-2019, 07:31
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A co sądzicie o garażach blaszanych, na przykład takich, jakie oferuje firma Renstal? Jest to producent garaży blaszanych działający na rynku od wielu lat, obsługujący klientów z całej Polski. Można u niego zamówić gotowy garaż, albo pod indywidualne zamówienie, o określonych wymiarach i kształcie. Czu ktoś z Wa ma może przy domu taki właśnie garaż blaszany? Jesteście zadowoleni? Gdzie go zamawialiście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 12-04-2019, 13:26
Godlewa's Avatar
Godlewa Godlewa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 4
Domyślnie

Tak, gdybym budowała na pewno znalazłabym miejsce na garaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 18-04-2019, 20:55
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Tutaj http://www.aspenpark.pl mają ciekawe domy na osiedlu przy parku. Jest gdzie wyjść z dziećmi, można też pobiegać czy iść na spacer. Miejsca na samochód są w garażu oraz na podjeździe. Trzeba się pospieszyć, bo zostały tylko 3 domy z VI etapu w sprzedaży, a cena i miejsce są ciekawe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 25-04-2019, 11:56
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Koniecznie tak. Nawet jeśli nie będziesz tam trzymać samochodu, to swoje miejsce znajdzie tam milion innych rzeczy. Chyba że planujesz kupić opancerzonego Hummera, to pamiętaj żeby pod podłogą garażu znajdował się grunt zbrojony
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.