kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 06-12-2016, 20:57
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Wszystko zależy od tego ile czasu możemy przeznaczyć na studia. Ja muszę pracować więc u mnie tylko psychologia studia zaoczne sa możliwe. Czasem bywa ciężko bo jestem zmęczona po pracy a jeszcze muszę przygotować się na uczelnię, ale uważam, że jak się chce to można osiągnąć wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 10-12-2016, 15:04
panizosia panizosia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 4
Domyślnie

Studia dzienne napewno beda lepiej wygladaly w oczach pracodawcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-04-2017, 15:14
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Ja jestem zdania, że lepiej pójść na studia zaoczne i jednocześnie do pracy - w ten sposób oprócz wykształcenia zdobędziemy doświadczenie. Jeśli wkrótce kończycie studia i nie macie czasu na pisanie pracy dyplomowej, to pomyślcie o zleceniu tego komuś, sprawdźcie ich: pisanie prac - tych prac i tak nikt nie czyta, nie ma sensu się wysilać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-04-2017, 17:41
hektorek hektorek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 79
Domyślnie

Ja wybrałam studia zaoczne. Mam pracę w wydawnictwie i zapisałam się na studia do Krakowa na grafikę reklamową http://grafika.wse.krakow.pl/studia/ Wcześniej chodziłam do technikum, gdzie nauczyłam się podstaw i dlatego udało mi się znaleźć pracę. Bardzo mi się podoba ta branża i dlatego zdecydowałam się pójść na uczelnię wyższą. Ogólnie myślę, że każdy kto ma pewną, dobrą pracę raczej powinien się zdecydować na zaoczne. Na dziennych raczej nikt nie pogodziłby tylu obowiązków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-04-2017, 10:51
Sirri's Avatar
Sirri Sirri is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Miasto: Łódź
Posty: 9
Domyślnie

Zależy, co komu pasuje. Z doświadczenia powiem, że na studiach dziennych też można pracować, choć oczywiście kosztem niektórych zajęć. Nie jest prawdą, że na dzienne idą tylko osoby, które mają bogatych rodziców, czasem też w trakcie nauki zdarzają się sytuacje, przez które trzeba zacząć zarabiać trochę własnego grosza. Oczywiście nie każde studia na to pozwalają, ale myślę, że największe szanse na złapanie etatu na dziennych jest w okresie IV-V roku, czasem też na III się udaje coś dostać.

Jasne, że na zaocznych można już starać się o sensowniejsze zatrudnienie niż tymczasowe, ale z drugiej opłaty za takie studia są zniechęcające, bo co z tego, że się pracuje, jak większość pensji idzie na studia i inne opłaty? No ale możliwość zyskania doświadczenia zawodowego też ma znaczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-05-2017, 09:28
aldenmar aldenmar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 2
Domyślnie

hej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-05-2017, 11:17
natalia20 natalia20 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 6
Domyślnie

Ja studiuję dziennie i pracuję w weekendy - jak dla mnie to fajna sprawa, bo mogę sobie trochę dorobić na swoje wydatki, od urodzenia mieszkam we Wrocławiu, także nie musiałam niczego wynajmować na czas studiów. Teraz kończę 2 rok prawa na WSP Chodkowskiej, zostały mi jeszcze 3 lata, bo to 5 letnie jednolite studia magisterskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-09-2017, 15:13
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Powinno spróbować, co to znaczy prawdziwe studiowanie na studiach dziennych, ale rozwijanie się poza uczelnią też jest ważne. Moim zdaniem warto poświęcać czas studiów też innym rzeczom pożytecznym, dlatego wszelkie prace zaliczeniowe można konsultować z osobami, które się na tym znają http://pisanieprac.sitey.me/ i zaoszczędzić czas na sport, hobby, czy dodatkową pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 02-10-2017, 13:50
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

To już chyba wybór indywidualny. Jak chce się pracować, to oczywiście zaoczne studia będą lepsze. Ważne jest jednak to, by wybrać taki kierunek, który będzie nam odpowiadał, a jakie studia to warto przejrzeć ofertę rekrutacja.wsb.edu.pl i samemu zadecydować. Na pewno każdy kto myśli o zdobyciu wykształcenia znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 30-10-2017, 15:25
tomilidzons Mężczyzna tomilidzons is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 150
Domyślnie

Na jedne i drugie studia napewno przyda Ci się odpowiednio dobrany komputer, coś takiego http://techfresh.pl/jaki-laptop-dla-...magamy-wybrac/ komputer to główne narzędzie pracy studenta, nie zapominajmy o tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.