kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-02-2017, 11:16
mojra's Avatar
mojra mojra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 10
Domyślnie

najlepiej spytaj przyszłych rordziców czego potrzebują
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-02-2017, 13:14
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Pomysłów na taki prezent może być wiele ale dla takiego małgo dziecka dobrym prezentem będzie wishbear . To miś z szumiącą,elektryczną wkładką która pozwala szybciej uspokoić się dziecu. Rodzice z takiego prezent będą zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-03-2017, 12:44
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja też zawsze pytam rodziców czy mają jakąś listę z rzeczami, które chcieliby dostać. A potem najczęściej zamawiam te prezenty przez Internet, bo w sieci są one znacznie tańsze. Jak nie wierzycie to przeczytajcie ten tekst http://eu-eu.eu/zabawki-kupione-prze...arto-wiedziec/ . Dużo lepiej kupować zabawki przez Internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 08-03-2017, 21:05
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Śpioszki albo kocyk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-03-2017, 17:27
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

może nie jest to prezent dla dziecka ale dla ich rodziców aby mogli czuć się bezpieczniej. Dobrym prezentem jest elektroniczna niania. Miałam styczność z kamerką Xblitz Ready. Może być zarówno elektroniczną nianią jak i kamerką zapisującą co się dzieje w domu pod naszą nieobecność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-03-2017, 20:44
kluska771 kluska771 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 1
Domyślnie

Ja bym kupiła wishbear, czyli tzw. szumiącego misia. Dziecko spokojne, szybciej zaśnie i dzięki temu mama będzie szczęśliwsza Możesz zamówić go tutaj: FokaStara.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-01-2018, 13:19
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Śpioszki to akurat bardzo przydatna rzecz w wyprawce. W wielu sytuacjach były nie do zastąpienia. Bardzo praktyczny ciuch. Szukaj też by były dobrej jakości, możesz tutaj https://lencia.pl/spioszki-c-136_30.html popatrzeć za śpioszkami jak i za innymi ciuchami dla malucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-01-2018, 14:06
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Ja bym raczej postawiła na coś praktycznego. Myślę, że śpioszki zawsze mogą się przydać. Warto więc rzucić okiem na stronę https://lencia.pl/spioszki-c-136_30.html, gdzie znajdziecie bardzo duży wybór najróżniejszych śpiochów wykonanych z najwyższej jakości bawełny. Z doświadczenia wiem, że może to być najlepszy pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-01-2018, 09:10
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja zawsze kupuję zabawki i ubranka np z https://lencia.pl Mają naprawdę śliczne bodziaki w przystępnych cenach Niedługo jedziemy od mojej chrześniaczki i chyba zamówię dla niej kilka ubranek tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 07-01-2018, 14:57
Mermagda0 Mermagda0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 95
Domyślnie

Jeżeli chcecie kupić coś fajnego i przydatnego dla noworodka to musicie nie skupić się na nim, a na tym co przyda się rodzicom. Najlepiej kupić coś co ułatwi im opiekę nad dzieckiem. Myślę, że bardzo fajnym i bardzo praktycznym prezentem będzie elektroniczna niania. Ja sobie nie wyobrażam wychowywania dziecka bez takiej niani. W sklepie internetowym Soteris znajdziecie zarówno wersje audio jak i wideo, sprawdźcie je tutaj. Jednak zapytajcie się najpierw czy już tego nie mają
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.