kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-09-2018, 10:24
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

wiek nie stanowi żadnej bariery Ja studia z zarządzania skończyłam kilka lat temu a teraz od pazdziernika wybieram się na studia podyplomowe na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie ( dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka). Zdecydowałam się na zarządzanie prawem medycznym bo wiem, że jest obecnie spore zapotrzebowanie na tego typu specjalistów na rynku pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-09-2018, 11:14
elGato's Avatar
elGato elGato is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi.
__________________
Nie musisz być wielkim, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielkim! – Les Brown
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-10-2018, 15:30
Agnieszka_D Agnieszka_D is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 6
Domyślnie

Należy podkreślić, że na studia podyplomowe nigdy nie jest za późno, a zwłaszcza gdy osoba zainteresowana chce się rozwijać i zdobywać wiedzę albo pragnie zmienić coś w swoim życiu, ponieważ nie czerpie satysfakcji z obecnie wykonywanej pracy. Ukończenie studiów podyplomowych jest szansą na stworzenie nowych możliwości. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.studiapodyplomie.pl. Zapraszam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-11-2018, 11:17
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Według mnie wiek nie jest żadną barierą w kwestii rozpoczęcia studiów i edukacji. Poza tym trzydziestka to bardzo młody wiek, więc nie wiem skąd obawy Jeśli chodzi natomiast o wybór kierunku studiów to faktycznie powinien on gwarantować zmianę stanowiska, bądź pracy na lepszą. Ze swojej strony polecić mogę Ci kierunek Zarządzanie ze specjalnością Doradztwo i coaching na UTH. Z tego co się orientują specjaliści, którzy ukończyli takie studia są bardzo pożądani na rynku pracy. Sprawdź sobie na stronie https://www.uth.edu.pl/oferta-studio...two-i-coaching jak wygląda ta ścieżka kształcenia. Tutaj jest to dokładnie opisane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-11-2018, 14:57
wozniakbozena wozniakbozena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 26
Domyślnie

Ja tam cieszę się z kursów,dla wielu osób to jedyna okazja, by wyjść z domu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-12-2018, 14:59
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Na naukę nigdy nie jest za późno! Każdy zawód może podnosić swoje kwalifikacje, w tym także nauczyciele i kadra pedagogiczna. Dużą ofertę podyplomówek ma http://pcud.edu.pl/ a są to studia z zakresu m.in. nauczania konkretnych przedmiotów szkolnych, jak i takie kształcące w dziedzinach np. integracji sensorycznej, resocjalizacji, artterapii, pedagogiki specjalnej i wielu, wielu innych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 06-01-2019, 21:26
Ledji56 Ledji56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Dla mnie nie ma granic wiekowych jeśli chodzi o podjęcie studiów.

__

http://master-auto.eu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-01-2019, 21:19
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Przynajmniej starsza osobę nie będzie nic rozpraszać podczas nauki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.