kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-07-2021, 14:35
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Owijarka do foli?

Na https://www.filmat.eu/oferta/owijark...aleciarka.html jest dostępna oferta na jeden z modeli owijarki do palet folią stretch. Czy ktoś z Was może korzysta z takiego rozwiązania i może podzielić się na jej temat opinią? czy warto taki model kupić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-01-2023, 01:38
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 484
Domyślnie

Owijarki dedykowane są np. do palet i do paczek i używane są w nich specjalne folie. Co do oferty, to może sprawdźcie sobie to, co proponują tutaj www.owijarkidopalet.info . Firma ma ciekawe usługi, bo mają też przeszkolenie i od razu zajmują się również montażem całej maszyny u klienta. Myślę, że możecie sprawdzić sobie, jakie mają usługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-02-2023, 15:31
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Zawsze myślałam że takie palety się stretchem okręca, a taką folię można też kupić tam gdzie jest folia bąbelkowa w sprzedaży widziałam u nich w sklepie coś takiego jak szukałam dla siebie odpowiednich opakowań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-04-2023, 10:20
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ważne kwestie związane z uzyskaniem odpowiedniego wsparcia dla biznesu. Warto przeanalizować, jakie kroki można podjąć w celu poprawy sytuacji. Na stronie https://www.colormark.pl/poradnik/dl...od-producenta/ widziałem informacje na temat reklamówek. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.