kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-12-2015, 13:51
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Organizacja wesela - samodzielnie?

Jak zabrać się za organizację wesela?
Czy zrobić to samodzielnie czy też może zatrudnić kogoś do pomocy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-12-2015, 16:18
alakosiek92's Avatar
alakosiek92 alakosiek92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 2
Domyślnie

Teraz jest bardzo, bardzo dużo różnych firm, które organizują wesela, ale to są naciągacze i słono im trzeba za to placić (współpracują z kwiaciarniami, hotelami, więc wybierają i sugerują to co oni chcą).
Lepiej zorganizować samemu i poprosić o pomoc przyjaciółkę, albo koleżankę, której nawet możemy coś zapłacic za pomoc (np. zajmie sie kwiatami, lub wystorojem sali). Ja organizowałam swoje wesele od A-Z i wyszło genialnie !!!
__________________
"DUM SPIRO SPERO"


Polecam świetne mieszkania! mieszkania kórnik
Auto? Tylko od auto-promo! ceny samochodów nowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-12-2015, 18:32
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Może i konsultanci ślubni sugerują korzystanie z konkretnych kwiaciarni czy fotografów, ale przecież to ty decydujesz ostatecznie.
Poza tym ustalasz budżet, mówisz że ma się w tym zmieścić i tak się działa. Zresztą warto przejrzeć sobie kilka różnych ofert, np. http://www.wedding365.pl/ i dopiero wtedy ocenić czy chcemy konsultanta ślubnego czy chcemy działać sami.
Takie rozwiązanie - jak każde inne ma swoje plusy i minusy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-12-2015, 15:08
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

kiedyś nie było żadnych "profesjonalnych organizatorów wesel" i jakoś ludzie sobie radzili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-12-2015, 12:27
edytka95kas edytka95kas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiecienplecien
Może i konsultanci ślubni sugerują korzystanie z konkretnych kwiaciarni czy fotografów, ale przecież to ty decydujesz ostatecznie.
Poza tym ustalasz budżet, mówisz że ma się w tym zmieścić i tak się działa.
ale biorąc pod uwagę stres, napięcie itd, firmy często wykorzystują młode małzenstwa i wciskają im różne głupoty. Byłam 3 miesiące temu na weselu kuzynki, która korzystała z usług pożal się Boże "frimy" i wesele było tragiczne i komiczne jednocześnie.. trzeba brać sprawdzone firmy!! nawet jeśli biorą 2x tyle.
__________________
„Wszyscy mężczyźni są tacy sami, mają tylko różne twarze, żeby można było ich rozpoznać.”
M.M. <3

Miłość, szczęście, rodzina- Szymek i Tomasz

krzesło barowe
luksusowe rezydencje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-03-2016, 12:41
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Cytat:
Napisał Smile
kiedyś nie było żadnych "profesjonalnych organizatorów wesel" i jakoś ludzie sobie radzili.

Kiedyś nie było też samochodów i prądu :v
Myślę, że warto zwrócić się o pomoc. Wesele to strasznie dużo na głowie. Wiem, że niektóre hotele jak np http://windsorhotel.pl/ pomagają w organizacji. Musisz dopytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-03-2016, 10:04
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My organizujemy wesele sami, szkoda mi kasy na jakieś profesjonalne firmy. Wiem czego chcę i zrobię wszystko zeby wesele było takie jak sobie wymarzyłam. Mam już suknię, zespół i zaproszenia. Teraz zastanawiam się nad wynajęciem namiotu z http://www.namiotyandrzej.pl/ Chcę mieć wesele w plenerze Hotele i restauracje wydają nam się oklepane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-03-2016, 11:00
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

jak chcesz mieć ładny film z wesela to zobacz tu http://www.filmowanie-wesel.pl/artyk...kie-koszt.html Z pomocą tej strony znajdziesz kamerzystę. Nie polecam amatorów, którzy kręcą niedbale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-03-2016, 09:09
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Moim zdaniem warto zorganizować weselę Istebna w Złotym Groniu. Jest to hotel wręcz stworzony na takie okazje. Znajduje się w spokojnym i urokliwym miejscu, a Wasi goście będą zachwyceni widokami! Czemu? Ponieważ obiekt ten jest położony na szczycie góry! Chociaż oczywiście można tam dojechać samochodem. No i to idealne miejsce na sesję ślubną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-03-2016, 09:35
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja też jestem zwolenniczką organizowania wesela samodzielnie. Jeżeli odpowiednio rozplanujemy sobie przygotowania, będziemy spokojnie wszystko pozałatwiać. Na pewno jedną z najważniejszych kwestii jest tutaj wynajęcie sali weselnej. Jedną z najpiękniejszych jaką widziałam, jest ta w Hotelu Poniatowski http://www.hotelponiatowski.pl/#!wesele-warszawa/c1x9v - ślicznie urządzona, a to tego cudowny ogród wokół obiektu.

Ostatnio edytowane przez Dafne34 : 28-03-2016 o 11:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.