kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 03-07-2023, 15:29
marcos11's Avatar
marcos11 marcos11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2023
Posty: 4
Domyślnie

To moje marzenie z dzieciństwa posiadać własną piekarnię lub ciastkarnię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 04-07-2023, 10:05
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Właśnie ja zastanawiam się nad tym by wybrać jednak smart home
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 19-07-2023, 11:52
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Jeśli chcielibyście prowadzić swój biznes, ale nie macie pomysłu i doświadczenia to może warto będzie zastanowić się nad opcją franczyzy i na przykład taką opcją może być otworzenie swojego punktu kurierskiego z firmą Pakersi i tutaj https://pakersi.pl/franczyza będziecie mogli dowiedzieć sie więcej na temat tej opcji. Do tego zapewniają szkolenia i wsparcie w finansowaniu, ogólnie warto zajrzeć na ich stronę i po prostu sie skontaktować, abyście podjęli przemyślaną decyzję startując ze swoim biznesem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 20-07-2023, 13:48
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 548
Domyślnie

Jako właściciel firmy zdaję sobie sprawę, że dobre zarządzanie czasem to klucz do sukcesu. Wybierając wirtualne biuro nie sądziłem, że będzie to tak dobry pomysł. Taka opcja jest dla mnie idealnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić czas na codziennych czynnościach biurowych. Profesjonalna obsługa biurowa i elastyczność tej opcji to coś, co doceniam jako przedsiębiorca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 30-07-2023, 23:36
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Bardzo ważne jest twórcze myślenie w zarządzaniu. Jest to umiejętność, którą można rozwijać i doskonalić poprzez praktykę i otwarte myślenie. Twórcze myślenie może prowadzić do odkrywania nowatorskich rozwiązań i inspirujących pomysłów w firmie, które przyczyniają się do rozwoju firmy i postępu w różnych dziedzinach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 27-08-2023, 11:43
gostek Mężczyzna gostek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 86
Domyślnie

Jeśli ktoś chce mieć coś swojego i robić przede wszystkim dla siebie to posiadanie firmy to jedyne w jego przypadku rozwiązanie. Bez wątpienia do księgowości trzeba kogoś zatrudnić, ale w sumie to można cały proces realizować zdalnie, bo Aforti AC się w sprawach księgowych orientuje najbardziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 30-08-2023, 13:35
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Przyznam szczerze, że mi były potrzebne nierdzewne elementy związane z kanalizacją. Moja firma zajmuje się gałęzią przemysłu spożywczego i zależało mi na zaawansowanej technologii. Od znajomego udało mi się dowiedzieć, że tutaj https://www.wlazy.com.pl/ znajdziecie naprawdę fantastyczną ofertę dotyczącą tego typu produktów w dobrych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 30-08-2023, 20:23
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Zastanawiałam się ostatnio nad zmianami w swojej pracy i rozważałam otworzenie hurtowni odzieży. Prowadzenie firmy zawsze jednak wiąże się z wyzwaniami. Ich charakter jest ściśle związany ze specyfiką danego biznesu. Dotyczy to również hurtowni odzieży. Tu przeczytałam, że jednym z takich wyzwań jest duża konkurencja https://magazynprzedsiebiorcy.pl/wyz...-nimi-poradzic Ciekawa jestem co Wy sądzicie o takim biznesie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 01-09-2023, 18:33
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Moim zdaniem opakowania plastikowe to świetna opcja dla firm. Są lekkie, wytrzymałe i można je spersonalizować za pomocą logo firmy, aby budować rozpoznawalność marki. Ponadto https://yanko.com.pl/ oferuje konkurencyjne ceny i gwarancję jakości. Warto rozważyć!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 02-09-2023, 17:14
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

W firmie warto zainwestować również w nvc szkolenia. NVC to inaczej porozumiewanie się bez przemocy. NVC to skuteczna metoda komunikacji oparta na empatii, która pomaga w rozwiązywaniu konfliktów, budowaniu zaufania i osiąganiu porozumienia. Szkolenia NVC uczą trenerów, jak przekazywać tę metodę innym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.