kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 21-03-2022, 15:40
milena555 milena555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 54
Domy¶lnie Nowoczesny stolik kawowy

Witam chcia³abym kupiæ stolik kawowy industrialny okr±g³y. Jakie polecacie strony ze stolikami kawowymi? Kole¿anka podes³a³a mi stronê www.perlabottega.com, czy kto¶ kupi³ od nich meble do salonu? Proszê mi co¶ wiêcej opowiedzieæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-04-2022, 08:19
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domy¶lnie

Wiesz co moim zdaniem to tak jak z ubraniami tak samo jest z meblami ka¿dy wybiera dok³adnie to co mi siê podoba i jak dla mnie konkretne meble to bêd± meble stylowe do salonu nie konieczne znaczy ¿e bêdziesz mieæ takie samo zdanie. Pozdrawiam i mam nadzieje ze uda sie kupic Tobie cos fajnego.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-04-2022, 12:46
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domy¶lnie

Dla mnie czêsto inspiruj±ce s± artyku³y które podsy³a mi przyjaciel. Polecam artyku³ - mo¿e i dla Was bêdzie inspiruj±cy https://www.mojecafe.pl/jak-wybrac-a...ol-dla-siebie/
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-11-2023, 13:57
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domy¶lnie

£apcie link do tego sklepu - https://customform.co/stoliki-kawowe , mo¿e jaki¶ stolik kawowy wpadnie Wam w oko. To nie tylko praktyczny mebel u³atwiaj±cy korzystanie z napojów czy przek±sek, ale tak¿e centralny punkt aran¿acji. Wybieraj±c stolik kawowy, mo¿na dostosowaæ go do stylu pomieszczenia – od nowoczesnych, minimalistycznych form po bardziej klasyczne i ozdobne modele. To element, który ³±czy funkcjonalno¶æ z estetyk±, tworz±c spójn± ca³o¶æ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-01-2024, 09:20
katarzynapa katarzynapa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 104
Domy¶lnie

Bardzo piêkne i stylowe stoliki kawowe mo¿na znale¼æ u polskiego producenta na stronie https://www.golddoor.pl/pl/menu/skle...wowe-1600.html polecam sprawdziæ, stoliki warte swojej ceny dodatkowo jak komu¶ podobaj± siê lamele to z pewno¶ci± mo¿na skomponowaæ piêkny salon, gdzie wszystko bêdzie do siebie pasowa³o. Zachêcam sprawdziæ
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-01-2024, 10:13
wolff.alia's Avatar
wolff.alia wolff.alia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2024
Miasto: Olsztyn
Posty: 4
Domy¶lnie

Jakie stoliki kawowe podobaj± wam siê najbardziej?
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.