kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-11-2017, 14:20
sylwianawrocka sylwianawrocka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1
Domyślnie Dieta z dowozem do domu

Witam,

potrzebujesz diety z dowozem do domu? Nie masz czasu na robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, odmierzanie porcji i liczenie kalorii? Wszystko to zrobi firma, wystarczy złożyć zamówienie i podać adres dostawy, a wszystko zostanie dostarczone na czas w pudełkach. Wejdź na stronę http://promojedzenie.pl/, a przekonasz się, że dieta pudełkowa jest sposobem na wymarzoną sylwetkę.

Pozdrawiam,
Sylwia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-12-2017, 15:11
playskin playskin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 42
Domyślnie

ja bym się na taką dietę nie zdecydowała, wolę gotować sama
drewbud
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-04-2018, 18:30
tobiz Mężczyzna tobiz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 29
Domyślnie dieta

Myślę, że dieta na dowóz pozbawi nas dużej kwoty pieniędzy, a niekoniecznie nauczy racjonalnego podejścia do odżywiania, które jest istotną kwestią w walce o szczupłą sylwetkę. Dlatego w kwestii odchudzania warto skorzystać z pomocy specjalisty, np. pana Aleksandra Sajdaka z poradni IKAR , z którego porad sama korzystałam. Pan Aleksander na nowo nauczył mnie podstaw żywienia, ustalił optymalny sposób odżywiania oraz wskazał błędy żywieniowe jakie dotychczas popełniałam. Nie pozostawił mnie samą sobie z listą posiłków, które mam spożywać przez czas diety, ale wspólnie walczył o moją sylwetkę, atrakcyjność i dobre samopoczucie, przez co dieta nie była przykrym obowiązkiem czy ograniczeniem, ale prawdziwą fascynacją i rozpoczęciem nowego, lepszego a przede wszystkim zdrowszego trybu życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-05-2018, 18:13
fugazi fugazi is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 91
Domyślnie

Chefstore
Cytat:
Napisał tobiz
Myślę, że dieta na dowóz pozbawi nas dużej kwoty pieniędzy, a niekoniecznie nauczy racjonalnego podejścia do odżywiania, które jest istotną kwestią w walce o szczupłą sylwetkę. Dlatego w kwestii odchudzania warto skorzystać z pomocy specjalisty, np. pana Aleksandra Sajdaka z poradni, z którego porad sama korzystałam. Pan Aleksander na nowo nauczył mnie podstaw żywienia, ustalił optymalny sposób odżywiania oraz wskazał błędy żywieniowe jakie dotychczas popełniałam. Nie pozostawił mnie samą sobie z listą posiłków, które mam spożywać przez czas diety, ale wspólnie walczył o moją sylwetkę, atrakcyjność i dobre samopoczucie, przez co dieta nie była przykrym obowiązkiem czy ograniczeniem, ale prawdziwą fascynacją i rozpoczęciem nowego, lepszego a przede wszystkim zdrowszego trybu życia.

Zgadzam się w pełni. Nie ma co popadać w takie skrajności! Grunt to samemu zachować rozsądek i być skupionym na utrzymaniu poziomu kalorycznego!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-05-2018, 22:50
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

Błagam... nie popadajmy w paranoję. Jade na cateringu dietetycznym juz ponad rok. Absolutnie czuje ze jakos dostalam po kieszeni. Właściwie wartosciowo wychodzi mi podobnie a nawet mniej gdy korzystalam w uslug dietetyka, a plus jest jeszcze taki ze nie marnuje jedzenia, co przy wymyslanych dietach jest norma. Nie wszystko da sie kupic na wage... a ja jestem sama. A tak mam codziennie z macro bios bar 5 dań na dana pore dnia. Jedzenie jest świeze przede wszystkim i cieple bo w termosach. Nawet na trasie nie musze jesc kebsa czy innego swinstwa tylko chociazby cieply krem z warzyw. To ogromny komfort jak sie pracuje 14h/dobe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-05-2018, 11:14
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Taka opcja z cateringiem u mnie świetnie się sprawdziła. Zamawiam Wygodnądietę, mają smaczną kuchnię, posiłki apetycznie podane i zawsze świeże a do tego miesięcznie płacę porównywalną kwotę do tego co wcześniej zostawiałam w spożywczym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-06-2018, 21:16
Olusia Olusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Taki catering to świetna opcja. Sama korzystam z Wygodnejdiety i jestem z nich bardzo zadowolona! Jem smacznie, zdrowo, świeżo i syto- niczego więcej mi nie trzeba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-07-2018, 12:09
kamilkaa kamilkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Olusia
Taki catering to świetna opcja. Sama korzystam z Wygodnejdiety i jestem z nich bardzo zadowolona! Jem smacznie, zdrowo, świeżo i syto- niczego więcej mi nie trzeba
W jakich miastach jest dowozony ten catering . Wlasnie probuje cos wybrac ale w Warszawie taki wybor ze nie wiem jaki jest dobry a jaki nie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-07-2018, 03:03
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

W Warszawie faktycznie jest bardzo dużo firm oferujących catering dietetyczny i ciężko jest zdecydować się na konkretną ofertę. Wiem to z własnego doświadczenia, bo sama rok temu przez 3 miesiące odżywiałam się w ten sposób i teraz chce do tego wrócić. Od kilku dni przeglądam oferty różnych firm, porównuje je i jak na razie najlepiej wypada oferta, którą znajdziecie tutaj https://dietykieta.pl/ , ale ja w wyborze kieruje się przede wszystkim jakościa i wielkością posiłków diety wegetariańskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-12-2018, 13:31
tomilidzons Mężczyzna tomilidzons is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 150
Domyślnie

Dieta pudełkowa w dzisiejszych czasach jest bardzo popularna, w ten sposób oszczędzamy czas ale i także pieniądze. Takową dietę na pewno znajdziesz u nich https://www.lightbox.pl/ regularne jedzenie to klucz do skutecznego odchudzania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.