kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-09-2020, 18:43
butiques butiques is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 3
Domyślnie

To potworna choroba. Trudno się jej pozbyć..
__________________
Gdzie znaleźć najlepsze produkty odzieżowe, modowe czy buty? Jeżeli potrzebujesz ich już dzisiaj, odwiedź LA FEMME Boutique - sklep z pasją, tradycją i wartościami, które podziela modowa rodzina! Jesteśmy najlepsi na rynku! Więcej na sklep z sukienkami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 08-09-2020, 13:49
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

Jak masz takie problemy po ciąży to najlepiej udać się do dobrego specjalisty ginekologa, tutaj https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/ginekolog/ masz właśnie takich lekarzy w tym centrum medycznym także warto wykupić tam pakiet. Myślę że ci pomogą, udaj się na wizytę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-09-2020, 13:39
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

U mnie z kolei pojawiły się infekcję intymne bardzo częste i naprawdę wyjątkowo uciążliwe… koleżanka wówczas poleciła mi iść na wizytę do Centrum Medycznego Babka Medica w Warszawie, to nowoczesna przychodnia gdzie na miejscu można wykonać przeróżne badania USG i nie tylko. Nie musiałam długo czekać na wizytę, na miejscu fachowo się mną zajęli, w krótkim czasie otrzymałam wyniki i lekarz wdrożyła leczenie, już od 4 miesięcy nie mam żadnej infekcji, polecam zatem wszystkim z was Centrum Babka Medica – przychodnia o wysokim poziomie
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-09-2020, 11:34
adrian1199 adrian1199 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 4
Domyślnie

to prawda, na hemoroidy to nie ma innego sposobu tylko operacja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-09-2020, 15:14
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Na hemoroidy najlepszy jest zabieg HEMORON, bezpieczny i mało inwazyjny, wystarczą 2-3 zabiegi i po sprawie. U mnie w każdym razie super się to sprawdziło i jestem baaardzo zadowolona. Zabiegi wykonywałam w Gabinecie Chirurgicznym Gastroskopia, Proktologia https://pacult.pl/hemoron/#scrolldown na Lompy w Bielsku -Białej. To profesjonalny, nowoczesny gabinet plus jest tam miła obsługa, dobre podejście do pacjenta, także jeśli jesteście z okolicy to warto sobie namiary na nich zapisać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-09-2020, 20:17
kojun kojun is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 81
Domyślnie

To całkiem normalna sprawa, ale wiele kobiet wstydzi się przyznać do tego problemu. Ja na przykład miałam straszny problem z hemoroidami. Żadne masci nie pomagały ani żadne czopki. Dopiero wizyta w ober clinic odpowiednio mi pomogła. Dr Wiączek zrobiła skleroterapię i hemoroidy nie wróciły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-10-2020, 01:29
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Hemoroidy to jedno – wiele kobiet skarży się natomiast na infekcje intymne. Nie ma się czego wstydzić – najlepiej udać się do lekarza, a otrzymamy pomoc, jakiej potrzebujemy. Na infekcje intymne natomiast proponowałabym stosować Octenisept. Świetny preparat o działaniu przeciwgrzybiczym i antybakteryjnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-10-2020, 21:11
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

W każdej z tych sytuacji należy udać się do lekarza. Tylko on może zdiagnozować problem i zalecić odpowiednie leczenie. To co jednym pomaga, innym może szkodzić. A lekarza ginekologa znajdziecie tutaj https://medicapark.pl/ginekologia-i-poloznictwo,16,pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 09-10-2020, 12:15
stefaniaa stefaniaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 5
Domyślnie

U mnie po ciąży ewidentnie co się pojawiło a w zasadzie to już pod sam koniec to żylaki na nogach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-10-2020, 10:14
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

U mnie w trakcie i po ciąży był problem z suchością pochwy. Na szczęście poradziłam sobie z nim bo lekarz zalecił mi globulki nawilżające Vagisan Cremolum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.