kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #211  
Stary 26-12-2022, 12:19
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Ogólnie koszt zazwyczaj jest całkiem spory dlatego warto rołożyc zakupy w czasie. Ja tak pomału zaczynam kompletować sobie wyprawkę od połowy ciąży. Niedawno zamawiałam sobie ręczniczki i kocyki z Ceba i jest z nich zadowolona- super jakość, przyjemny materiał i ładny design.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #212  
Stary 27-12-2022, 08:59
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 586
Domyślnie

Jeżeli poszukujecie zaopatrzenia medycznego dla dzieci to warto wiedzieć, że można je zamówić także online. Polecam sklep internetowy Sanbello, który w ofercie ma między innymi takie akcesoria: https://sanbello.pl/dziecko/akcesoria .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #213  
Stary 30-12-2022, 17:41
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał szymka82
Pamiętaj też o zakupie mleka modyfikowanego. My stosujemy Bebilon z Pronutra Advance i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawiera niezbędne witaminy, może być też stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią jeśli zachodzi potrzeba dokarmiania dziecka. Kupujemy je w aptekach sieci DOZ.


Zgadzam się, też u nich kupuję Bebilon, który świetnie się sprawdza u mojego syna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #214  
Stary 30-12-2022, 19:39
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał Martyna28
Ogólnie koszt zazwyczaj jest całkiem spory dlatego warto rołożyc zakupy w czasie. Ja tak pomału zaczynam kompletować sobie wyprawkę od połowy ciąży. Niedawno zamawiałam sobie ręczniczki i kocyki z Ceba i jest z nich zadowolona- super jakość, przyjemny materiał i ładny design.

Z Ceba też mi się udało upolowac kilka fajnych rzeczy- jakościowo na prawdę ekstra- materiał delikatny, przyjemny i bezpieczny, nie mechaci się ani nie pruje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #215  
Stary 11-01-2023, 13:29
zawlocka zawlocka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 99
Domyślnie

Pamiętaj o mleku modyfikowanym. Mleka marki Bebilon są moim zdaniem najlepsze. Można je zakupić w aptekach DOZ i nigdy nie ma problemów z ich dostępnością. Warto poczytać sobie też o specjalistycznych mlekach, które mają w swojej ofercie. Uważam, że warto mieć takie mleko zawsze pod ręką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #216  
Stary 14-01-2023, 10:54
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Jeśli macie jakieś problemy wewnątrz rodziny to warto zgłaszać się do profesjonalistow jak np. http://www.kobiecatsronazycia.pl/por...go-skorzystac/ tu zostało opisane i mam nadzieje, ze komus z naszego forum takie poradnictwo pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #217  
Stary 18-01-2023, 21:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

Witam, jeśli chodzi o mnie to ja jestem młodą mamą i jeszcze nie mam pojęcia na temat wielu rzeczy związanych z dzieckiem. Cały czas się uczę. Tutaj https://niedoskonala-mama.pl/ znalazłam bardzo ciekawego bloga z przydatnymi artykułami. Polecam tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #218  
Stary 23-01-2023, 17:04
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ogólnie wyprawka raczej do tanich rzeczy nie nalezy dlatego warto wybierać jakościowe produkty, które posłużą przez długi czas. Ja np. z Ceba dużo akcesoriów jako kocyki, ręczniczki czy poduche do karmienia sobie zamawiałam i jestem z tych rzeczy bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #219  
Stary 31-01-2023, 17:56
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał zawlocka
Pamiętaj o mleku modyfikowanym. Mleka marki Bebilon są moim zdaniem najlepsze. Można je zakupić w aptekach DOZ i nigdy nie ma problemów z ich dostępnością. Warto poczytać sobie też o specjalistycznych mlekach, które mają w swojej ofercie. Uważam, że warto mieć takie mleko zawsze pod ręką.

To tak jak i u nas, Bebilon okazał się najlepszy, a taniej niż DOZ stacjonarnie nie dostałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #220  
Stary 01-02-2023, 13:14
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Najważniejsze jednak jest dbanie o zdrowie i rozwój takiego noworodka czy niemowlaka. Dlatego, ja na twoim miejscu zapoznałabym się z tym do kiedy podawać witaminę d dziecku bardziej, niż na różnych gadżetach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.