kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #131  
Stary 22-01-2023, 13:11
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o meble, to zazwyczaj zamawiam je przez internet. Ostatnio spodobały mi się meble Kępno na stronie firmy vikk-meble.pl i nie ukrywam, że przydałoby mi się nowe wyposażenie wnętrz. Dajcie znać, co uważacie o tym miejscu i czy warto złożyć tam zamówienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Stary 23-01-2023, 16:35
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

A skąd czerpiecie w ogóle pomysły na swoje wnętrza? Jak chodzi o mnie to lubię czytać takie poradniki, jak https://www.doradca-techniczny.pl/li...owe-do-plytek/ - człowiek wówczas wie jak przykładowo wykończyć podłogę itd. Takie wskazówki zawsze się przydadzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Stary 23-01-2023, 16:43
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeżeli chcielibyście wprowadzić trochę świeżości do swojego salonu, to może warto byłoby postawić na nowe meble? Ostatnio widziałam, że na stronie tego sklepu https://4housedesign.com/pl/c/Salon/14 można znaleźć całkiem ciekawe propozycje w tym zakresie, więc może warto byłoby skusić się tam na małe zamówienie. Przejrzyjcie sobie ich asortyment, a może akurat coś przypadnie wam do gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Stary 23-01-2023, 21:40
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Mi ostatnio zamarzyło się nowe wnętrze w mojej sypialni. Chciałam postawić na coś eleganckiego, ale jednocześnie w nowoczesnym stylu. Znalazłam świetną okazję w tym sklepie https://www.ordesign.pl/p/lozko-umo-nobonobo,298.html
. Spójny wygląd model zawdzięcza prostej geometrycznej formie zaznaczonej przez dekoracyjne odwrócone przeszycia. Zdecydowanie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Stary 26-01-2023, 11:31
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 477
Domyślnie

Myśle, że mogłaby wam się spodobać jednak farba lateksowa a akrylowa . Ogólnie widziałam, że farby jakie są tutaj dostępne wyróżniają się wysoką jakością i atrakcyjną ceną co jest też jednak naprawdę bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Stary 26-01-2023, 15:12
maggie39's Avatar
maggie39 maggie39 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 4
Domyślnie

Zamiast budować nowy dom warto zastanowić się nad odrestaurowaniem starego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Stary 27-01-2023, 15:06
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jestem może dziwna ale lubię remonty i zmiany. Teraz będziemy zmieniać kuchnię i łazienkę ale mamm pytanie do was- może będziecie wiedzieć jak usunąć farbę emulsyjną ze ściany? Bo taka farba już raczej nie modna i chcę inaczej zrobić tę ścianę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Stary 26-02-2023, 15:02
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Tutaj na pewno macie też dobry adres zwłaszcza jesli szukacie drzwi albo schodów https://quercus.co
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Stary 27-02-2023, 10:57
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 614
Domyślnie

Nowe wnętrze to zawsze okazja do zmian - przydadzą się nam ciekawe elementy dekoracyjne - https://www.e-sas.pl/ewax . To produkty firmy ewax. To sklep ewax, ma nam do zaoferowania, również wiele ciekawych i praktycznych inspiracji jak np. krzesła. To produkty ewax, są docenione przez klientów, właśnie za ich wzornictwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Stary 27-02-2023, 13:13
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Korzystając z okazji już rozmawiamy o remoncie, chciałabym się was zapytać, czy uważacie że taki wypoczynek z palet to dobry rozwiązanie na balkon? Pozostało mi kilka tego typu elementów po budowie i zastanawiam się, jak mogłabym je wykorzystać. Znajoma doradziła mi, że na stronie portalu altax.pl można znaleźć całkiem przydatne informacje na ten temat i jestem ciekawa co wy uważacie na ten temat. Dajcie znać, chętnie poznam wasze zdanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.