kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-01-2024, 11:18
Bijkax's Avatar
Bijkax Bijkax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 19
Domyślnie Stres w miejscu pracy

Badania udowodniły, że istnieje niezaprzeczalny związek między myślami i uczuciami. Dlatego kwestionowanie negatywnych wzorców i praktykowanie pozytywnych myśli będzie miało realny wpływ na Twoje samopoczucie. Jak Wy radzicie sobie ze stresem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-01-2024, 16:19
isabel55's Avatar
isabel55 isabel55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2024
Posty: 4
Domyślnie

No właśnie, w jaki sposób radzić sobie ze stresem w pracy? Moim zdaniem warto otaczać się pozytywnymi ludźmi. Wybierz się na spacer, obejrzyj dobry film, poczytaj ulubioną książkę lub wybierz się na wypad za miasto. Po pracy staraj się wykorzystać jak najlepiej wolny czas, robiąc to, co lubisz. Pamiętaj, aby oddzielać obowiązki od przyjemności. Odsuń od siebie myśli dotyczące pracy i ciesz się czasem wolnym. W sieci znalazłam dodatkowo te porady - https://www.projektefektywny.pl/blog...yc-ze-stresem/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-01-2024, 10:25
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Pojawiający się w miejscu pracy stres na pewno nie wpłynie dobrze na efektywność. Dlatego też jeśli taka sytuacja ma miejsce, to sądzę, że warto byłoby zapewnić sobie i pracownikom warsztaty radzenia sobie ze stresem. Z tego, co się orientuję, to takie warsztaty przeprowadza na przykład firma szkoleniowa Human Skills. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-01-2024, 10:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Myślę że warto przeczytać ten artykuł: https://betterworkplace.pl/blog/facy...plyw-na-prace/ Facylitacja społeczna według mnie ma bardzo dużo wpływ na nasze samopoczucie i zaangażowanie w pracy. Ja najlepiej sobie radzę w dużych skupiskach ludzi, gdy pracuje sama szybko się dezorientuje i nudzę. Dajcie znać jak to jest u Was?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-01-2024, 11:52
morissette.fleta's Avatar
morissette.fleta morissette.fleta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2024
Posty: 4
Domyślnie

Sama nie wiem jak się go pozbyć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-03-2024, 22:52
PawlakJA PawlakJA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 158
Domyślnie

Czasem stres jest tak duży, że najlepszą opcją będzie po prostu zmienić pracę. Długotrwały stres może powodować poważne konsekwencje zdrowotne. Można też pomyśleć, żeby włączyć suplementy na stres. Najważniejsze jest jednak to, żeby usunąć źródło stresu. Chociaż wiadomo, że nie zawsze jest to możliwe do zrealizowania tak od razu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.