kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-11-2022, 05:47
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 481
Domyślnie Księgowość

Hej! Podpowiedzcie mi, jaka księgowość w Waszym zdaniem jest najlepsza i jaka księgowość u Was sprawdza się najbardziej? Otwieram własny biznes i właśnie sprawdzam sobie, co będzie fajną propozycją. Może coś wiecie na temat księgowości online?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-11-2022, 23:56
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Przekonałam się do tego, że księgowość warto prowadzić sobie samodzielnie z pomocą programów online. Jeśli miałabym coś polecić, to koniecznie musicie zerknąć sobie na stronę wFirmy . Znajdziecie tam szczegóły całego systemu. Mnie to jak najbardziej przekonuje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-11-2022, 20:15
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jestem zdania, że zdecydowanie warto byłoby się zdecydować na księgowość online. To całkiem dobra propozycja, bo bez żadnego problemu można mieć księgowość i wszystkie sprawy swojej firmy w zasięgu ręki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-11-2022, 13:04
natalia234 natalia234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 160
Domyślnie

Cześć, mogę Ci polecić warszawskie biuro księgowe POL-TAX. Obecnie mieszkam w Krakowie, ale firma doradza na terenie całego kraju i istnieje możliwość wyceny online. Mnie pomogli w doradztwie podatkowo-księgowym. Ogromny plus za indywidualne podejście do klienta oraz rzetelnie wykonaną pracę. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-06-2023, 13:01
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Jeżeli będziecie szukali przede wszystkim dobrego programu do fakturowania, polecam zwrócić uwagę na Faktura VAT 2023 Standard od RafSoft. Dowiedz się więcej na ich stronie internetowej. Ten program oferuje szybkie i wygodne wystawianie faktur i rachunków, generowanie JPK, dostęp do danych z GUS, obsługę magazynu, integrację ze sklepami internetowymi, raportowanie, CRM i małą księgowość. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które ułatwi Twoją pracę i zwiększy efektywność. Sprawdź, jak Faktura VAT 2023 Standard może usprawnić Twoje fakturowanie i zarządzanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-06-2023, 17:26
cleo5 cleo5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 254
Domyślnie

Na księgowość online bym sie nie zdecydowała. Jednak wole sie spotkać na żywo i porozmawiać z księgowymi dlateg rozlicza mnie biuro https://superksiegi.pl/ bardzo rzetelni i konkretni ta\ką formę wybieram.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-06-2023, 20:44
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

ja kiedyś probowalam sama poprowadzić ksiegowosc, ale nie ogarnialam, za duzo tego. teraz korzystam z uslug tego biura https://ksiegowiwroclaw.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-06-2023, 08:15
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Większe i mniejsze torebki mamy możliwość kupować w sieci https://www.belveder.com.pl/nerka-w-...syk-na-wiosne/ Jest ich wiele i znajdziemy idealne dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-06-2023, 12:22
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 562
Domyślnie

Czy ktoś z was prowadzi działalność w Rumunii? Dowiedziałem się, że mogą istnieć pewne przypadki, kiedy musisz zapłacić tam VAT. Szczegółowe informacje znalazłem na stronie https://obcasy.pl/kiedy-trzeba-placic-vat-w-rumunii i czy moglibyście podzielić się swoją wiedzą na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-08-2023, 18:53
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Moim zdaniem księgowość jest jedną z najważniejszych czynności dla każdej firmy. Pomaga śledzić finanse, mierzyć wydajność i podejmować świadome decyzje. AFORTI AC zapewnia pełen zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych, dzięki czemu firmy mogą mieć wiedzę finansową, której potrzebują, aby odnieść sukces.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.