kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-07-2021, 04:01
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

W przemyśle różnie bywa, ale na pewno warto pomyśleć o tym, co zrobimy, by w pełni dobrze służyć klientowi. Czasem potrzebne są jakieś renowacje, a czasem? A no takie https://ataszek.pl/105-kleje-do-drewna kleje do drewna. Różne rzeczy mogą się zepsuć, a my musimy je poprawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-07-2021, 12:50
Raratakas87 Raratakas87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Domyślnie

A ja myślę że to bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-07-2021, 21:42
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Firma Mexpo specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu systemów audio i tour guide. Prowadze własny przemysł i ich produkty doskonale spełniają swoją rolę, dlatego polecam Wam stronę https://systemtourguide.com/tour-guide/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-07-2021, 14:23
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Moim zdaniem, świetną firmą, jeżeli chodzi między innymi o relokacje maszyn, jest pbokaszynski.pl. Zapewniają w pakiecie naprawę maszyn oraz utrzymanie ruchu na waszej linii produkcyjnej. Zajmują się również spawaniem czy instalacjami rurociągów przemysłowych. Warto przejrzeć ichniejszą ofertę, bo jest tego sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 05-08-2021, 18:40
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Ostatnio były mi potrzebne gwoździe ocynkowane . Znalazłem je w dobrej cenie, na stronie sklepu internetowego gromaz.pl. Przyznam szczerze, że posiadają doskonałe ceny i szeroki wybór różnorakich gwoździ czy elementów złącznych. Mają też kraty zbrojeniowe w dobrych cenach. Warto tam zajrzeć w wolnej chwili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-08-2021, 08:11
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Jeśli prowadzicie biznes związany z przemysłem to wiecie, że takie urządzenia jak sprężarki dobrze jest mieć na wyposażeniu firmy. Na pewno warto wziąć pod uwagę kompresor łopatkowy , który jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można używać go nawet w niewielkich pomieszczeniach. Dodatkowo jest dużo cichszy niż kompresor śrubowy, co jest niewątpliwie zaletą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-08-2021, 15:52
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Przemysł to na pewno trudny i wymagający temat, no ale jak ktoś pracuje w przemyśle to na pewno są mu to bliskie rzeczy. Wiadomo, że w grę tu wchodzą ogromne inwestycje i też duże możliwości zarobkowe. Jak działacie w tym sektorze to zainteresujcie się ofertą od https://www.eltelnetworks.pl/ Proponują oni kompleksowe usługi w sektorze energetycznym. Firma Eltel działa w obszarze budowy sieci elektroenergetycznych, telekomunikacyjnych, wraz z usługami projektowymi, eksploatacyjnymi, konstrukcyjnymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-08-2021, 11:04
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Także zgadzam się z tym, że przemysł to nie jest łatwy orzech do zgryzienia. Dlatego też nie każdy się na taki rodzaj firmy decyduje się. Sama się przekonałam, że bardzo ważne jest to w jakiej firmie chociażby dokonujemy serwisów i napraw. Dlatego też my wybraliśmy tę firmę https://mechanica.pl/ która to posiada odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-09-2021, 09:27
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Jeśli prowadzicie firmę przemysłową to na pewno warto zapoznać się z ofertą firmy https://makowskimis.eu/. Oni zajmują się profesjonalnym usuwaniem różnego rodzaju zanieczyszczeń. Dysponują specjalistycznym sprzętem, zatrudniają fachowców. Korzystne ceny, profesjonalna obsługa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 14-09-2021, 16:13
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 191
Domyślnie

Ostatnio tak z ciekawości sprawdzałam sobie, największe polskie firmy i to, czym konkretnie się zajmują. Odpowiednia branża, na którą jest zapotrzebowanie na pewno wpływa na to, że dane firmy rozrastają się, potrzebując za każdym razem więcej specjalistów. Sprawdźcie też w co inwestować w polsce . Warto sprawdzać i np. pracy w takim biznesie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.