kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-10-2022, 05:57
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 268
Domyślnie

Najważniejsze to dobra atmosfera w pracy, żeby chciało się tam przychodzić (oczywiście obok zarobków). Dlatego moi znajomi polecają pracę jako kontroler jakości w QSense. Co się nie widzimy, to zawsze opowiadają jakieś historie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-10-2022, 09:46
beatata beatata is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 71
Domyślnie

Ja ostatnio przeglądałam oferty pracy za granicą dla kobiet, myślę intensywnie nad wyjazdem do Danii mam tam ciotkę to zawsze jakiś punkt zaczepienia. Widziałam najwięcej takich ofert na stronie pracawue.pl któraś może miała okazję aplikować przez ten serwis ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-10-2022, 07:53
Monisia0 Monisia0 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 214
Domyślnie

Planuję się przebranżowić na copywritera. Zawsze miałam lekkie pióro i stwierdziłam, że ta praca będzie dla mnie Czy któraś z Was pracuje na tym stanowisku? Czy miałyście do czynienia z narzędziami https://advist.pl/30-najlepszych-nar...-copywriterow/? Które jest Waszym zdaniem najbardziej przydatne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 17-01-2023, 14:54
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Rynek pracy nadal jest bardzo mocny i to w wielu branżach. Dlatego warto przemyśleć możliwości i spróbować swoich sił w nowym zawodzie. Na przykład, jeśli interesuje Was praca jako tynkarz. Można sprawdzić w portalach pracy różne możliwości zarówno w konkretnych miastach i województwach. Może akurat będzie też coś dla Ciebie. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-01-2023, 23:18
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 991
Domyślnie

Witam, a co sądzicie o pracy w branży IT? Od wielu lat najbardziej poszukiwanymi fachowcami na rynku są programiści Java, wciąż rośnie także zapotrzebowanie na osoby posługujące się Pythonem. Tutaj https://stalowemiasto.pl/artykuly/ar...pokaz&id=54973 przeczytałam bardzo ciekawy artykuł w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-01-2023, 13:25
siaba siaba is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 4
Domyślnie

coraz więcej ludzi, szczególnie młodych, chce wyjeżdżać za granicę do pracy, może warto więc zapoznać się z ofertą pracy w Holandii: https://www.ruigrokpraca.pl/oferty-p...ca-bez-jezyka/ -oferują różne stanowiska, nawet bez umiejętności językowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-01-2023, 19:46
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To faktycznie ważne kwestie, dlatego też jeśli bierzecie pod uwagę zmianę pracy, to warto przemyśleć, co będzie dla Was najodpowiedniejsze. Myślę, że praca na budowie też może być satysfakcjonująca finansowo. Ktoś z Was ma może własne doświadczenia w tym zawodzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 25-01-2023, 17:26
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 991
Domyślnie

Aktywnie poszukuję nowej lepszej pracy. Chodzę również na różne szkolenia o ile mam na to fundusze. Szczególnie zainteresowała mnie ostatnio branża eventowa. Na tej stronie: https://emtg.pl/ można dowiedzieć się praktycznie wszystkiego do rozpoczęcia swojej kariery. Przykuły moją uwagę różnego rodzaju szkolenia. Polecam wszystkim zainteresowanym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.