kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 11-10-2019, 09:49
Dama_peak Dama_peak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 3
Domyślnie

Hej, remont w trakcie, a ja zamiast skupić się na sprawach tchnicznych, bardzije jestem zainteresowana talerzykami, miseczkami, kocykami itd Wiadomo W sprawie akcesoriów do kuchni- czy któraś z was ma garnki z odczepianą roczką? Zastanawiam się nad nimi- mark apóki co obojętna, bardziej chdozi mi o miejsce jakie zajmują. Kuchnie mam bardzo małą, szafka na garnki to 40 wysuwana potrójna szuflada z Ikea. Wiem, że taki system zajmuje mało miejsca, ale bardzije chodzi mi o wytrzymałość tych garnków i bezpieczeństwo korzystania- czy ta rączka jest wytrzymała- trochę się tego obawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 18-10-2019, 11:35
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Myślę że w każdej kuchni nie może zabraknąć patelni. Myslę że Tefal jest dobrą marką, możesz też wpisać w listę takie Patelnie Tefal - Ceneo.pl bardzo się przydadzą, i są bardzo dobre, nie przypalają, rączki nie odpadają. Ja mam z tefala właśnie patelnie ale większą, dano kupiłam i do dziś jest, lubie na niej smażyć. Zresztą chyba większość ludzi ma garnki i patelnie Tefal.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 05-11-2019, 09:44
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Jeśli Waszą pasją, tak jak moją, jest pieczenie ciast, to z pewnością korzystacie z różnego rodzaju gadżetów do zdobienia ich. Jeśli jeszcze nie macie tylki, która jest bardzo przydatna, to tutaj https://www.aledobre.pl/8489,Tylka_d...10_Wilton.html możecie ją zamówić. Świetnie sprawdza się przy dekorowaniu z użyciem mas, kremów, a nawet bitej śmietany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 26-11-2019, 07:02
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Takie podstawowe, czajnik, ekspres do kawy, może też robot planetarny, blender. Z takich rzeczy na co dzień się korzysta. Porozglądaj się po ofercie firmy https://www.eldom.eu/ Mają tu bardzo duży wybór drobniejszych sprzętów agd na przeróżne potrzeby, na pewno coś i dla siebie znajdziesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 02-12-2019, 11:56
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Na dobry początek przyda się solidna patelnia, ta od Dajar.pl służy mi pomocy już od dobrych kilku miesięcy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 02-12-2019, 13:34
Mari77 Mari77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 22
Domyślnie

Jeśli ciekawi Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej nadzwyczaj dobrych informacji na ów temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mnie - http://domowygarnek.pl .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 28-12-2019, 12:37
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Hej. Niedługo otwieram restaurację i jestem w trakcie kompletowania zastawy. Co myślicie o sprzęcie firmy bauscher ? Chcę czegoś co wygląda dobrze i nie niszczy się jakoś bardzo szybko. Nie chciałbym też zapłacić jakiejś góry pieniędzy za to. Tutaj szukałem interesujących mnie sprzętów: https://www.chefstore.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 15-01-2020, 18:36
ChabryiMaki ChabryiMaki is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 30
Domyślnie

Na pewno nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki do naczyń, bez porządnego blendera i bez ekspresu do kawy. No i właśnie na święta zakupiliśmy ekspres do kawy ciśnieniowy, dokładnie taki https://www.delonghi.com/pl-pl/produ...00b-0132212097 Przyjemnie jest tak w każdej chwili mieć pyszną kawę bez żadnego wysiłku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 19-01-2020, 14:31
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

u mnie przede wszystkim musi byc dobry robot kuchenny, a taki własnie jest od kohersen mycook, świetny robot z duża ilością funkcji - krojenie, szatkowanie, wyrabianie ciasta, siekanie, gotowanie na parze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 20-01-2020, 10:07
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Jednymi z akcesoriów, które przez ostatnie lata sprawdziły mi się najlepiej (i najczęściej ich używałam) są patelnie Woll seria Concept Mimo iż nie są najtańsze, naprawdę warto w nie zainwestować czasem warto mieć mniej, ale o wiele lepszych i praktyczniejszych akcesoriów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.