kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-02-2012, 17:12
izabella izabella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 4
Domyślnie Prezent dla chłopaka

Chciałabym swojemu narzeczonemu zafundować na urodziny bardzo fajny prezent. Nie kupujemy sobie żadnych rzeczy materialnych, tylko jak coś to wypady do kina, teatru, restauracji, na imprezy. Znajoma podsunęła mi pomysł na prezent dla chłopaka w postacie vouchera na przejazd samochodem np ferrari czy subaru. Mój uwielbia motoryzację, tak więc pewnie będzie zachwycony. Chciałam was się poradzić co sądzicie o takim pomyśle na prezent.???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-04-2012, 13:46
matisek matisek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 15
Domyślnie

Wątek jest trochę opuszczony i bez odpowiedzi, ale może uda mi się go odświeżyć. Mój chłopak ma urodziny, więc zastanawiam się nad prezentem. Najchetniej dałabym mu wzory PIT 2011, bo proszę go od miesiąca, żeby wypełnił mi PITy, ale spróbuję być jednak miła Drodzy Panowie, czy męskie zabawki np. zapalniczka Zippo albo szwajcarski scyzoryk to dobry gadżet? Czy to trochę przesadzone? Chciałabym dać coś trwałego, ale przydatnego, a mój chłopak lubi gadżety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-05-2013, 20:57
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Mój chłopak ma w lipcu urodziny. Wykupiłam więc pokój w lokalnym apartamencie w Okunince nad Jeziorem Białym. Będziemy wspólnie bawić się na Dniach Krokodyla 2013
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-09-2013, 10:15
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

A może coś z całkiem innej paczki ? Na przykład jeden z takich luksusowych zestawów do golenia: http://menspace.pl/?podkat=182&k_pro...odkat=0&sort=4 ? Myślę, że to wyjątkowa i praktyczna rzecz oraz każdy facet powinien być zadowolony (szczególnie, że większość z nich to gadżeciarze i lubią takie drogie zabawki)>
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-01-2014, 11:31
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ten voucher na przejazd samochodem to faktycznie genialny. Mój chłopak uwielbia jeździć i również przypuszczam, że taki prezent przypadłby mu do gustu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-03-2015, 19:07
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

W sumie dlaczego nie skoro to lubi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-03-2015, 12:17
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

W sumie takie oryginalne prezenty cieszą najbardziej. Również jestem zdania,że praktycznie żaden facet nie byłby zadowolony z kwiatka albo czekoladek. To nie dla nich. Z kolei jakaś fajna przejażdżka autem, gokarty czy też wyjście na paintball na pewno by się im spodobało.
Może jazda luksusowym porshe?
http://motoprezent.pl/produkt-11-jaz...1_carrera.html
Tutaj można wynająć sobie takie auto. W cenie są 4 okrązenia na torze pod okiem doświadczonego instruktora. W zasadzie może być to jedyna okazja w życiu aby przejechać się czymś takim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-04-2015, 23:26
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jak nie chcesz drogich prezentów to może książka ze specjalną dedykacją? To co prawda też rzecz materialna, ale zawsze to taka bardziej sentymentalna rzecz. MOżesz mu na przykład kupić Seksturystę Adama Amblera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-05-2015, 10:38
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Cytat:
Napisał dorocina
W sumie takie oryginalne prezenty cieszą najbardziej. Również jestem zdania,że praktycznie żaden facet nie byłby zadowolony z kwiatka albo czekoladek. To nie dla nich. Z kolei jakaś fajna przejażdżka autem, gokarty czy też wyjście na paintball na pewno by się im spodobało.


Ten paintball to rzeczywiście fajna opcja. My całą ekipą wybraliśmy się na paintball w Beskidach z Base Camp i świetnie się bawiliśmy. To nie tylko fajna zabawa dla facetów, ale również dla kobiet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-05-2015, 12:14
ahnieha ahnieha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Prezent dla chłopaka paintball naprawdę może to być bardzo dobre wyjście tylko, żeby iść na takie wypad to trzeba mieć jakąś większą ekipę..Przecież nie będziecie tylko we dwóch razem ze swoim chłopakiem grali w Paintaballa..Jeśli chłopak nie lubi tego typu rozrywek to może kino.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.