kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-04-2015, 12:58
mavita mavita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Zdecydowanie polecam wam PKO bank polski wszelkie przelewy za darmo za karte sie nie płaci jedynie ubezpieczenie masz całe życie za darmo nie to, co w bzwbk tam do 26 roku życia mamy za darmo a później przelewy i wypłaty z bankomatów mamy płatne, więc bez sens.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 19-04-2015, 20:34
marysska0011 marysska0011 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 15
Domyślnie

Wszystko zależy kim jesteś. Bo dla różnych osób są różne oferty. I tak studenci mają inne warunki, osoby pracujące inne, a młodzież na przykład licelna czy dzieciaki poniżej 18 roku życia jeszcze inne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 11-05-2015, 10:14
Malutkahyta Malutkahyta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja jestem w bzwbk i jestem bardzo zadowolona jest oferta, że do 26 roku życia masz za darmo wybieranie kasy z każdego bankomatu przelewy masz za darmo. Bank cały czas się rozwija mobilnie aplikacja świetnie wykonana piszą, kiedy jest przerwa, ale przerwa najczęściej jest nocami, więc średnio nam przeszkadza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 18-05-2015, 21:02
mewa mewa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Takie darmowe przelewy są też w innych bankach. Na przykład konto direct w ING Banku Śląskim. Wszystkie przelewy internetowe są za darmo. Wypłaty z bankomatów też są za darmo. Jest to opłacalne konto i myślę, że warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 25-05-2015, 10:55
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja ostatnio szukałam konta dla mojej firmy i trafiłam na kilka ciekawych ofert - zobacz Chciałabym wziąć kredyt na start a ta oferta wydaje mi się najlepsza. Konto osobiste będę miała połączone z firmowym bo słyszałam, ze tak się da.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 26-05-2015, 11:32
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja mam w ING i nie narzekam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 10-09-2015, 14:46
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 989
Domyślnie

Ja zmieniłam PKO na Credit Agriocle własnie ze względu na bankomatu. W PKO były tylko swoje i żadnych innych, a w Agricole mam ogromną liczbę bankomatów. Nawet będąc na urlopie w Zakopanem były tych miejsc ogromna liczba, sami zobaczcie http://www.credit-agricole.pl/kontak...lskie/zakopane dla porównania weźcie sobie inny bank i zobaczycie jak to wygląda. Ważne jest te połączenie z Euronetem, ponieważ tych bankomatów jest najwięcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 13-10-2015, 11:18
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja szukałam konta dla firmy i zaciągnięcia pożyczki na rozruch firmy i trafiłam tu
https://www.proficredit.pl/ Otrzymałam bardzo szybko wszelkie informacje, a pożyczka szybko wplyneła na konto. Dodatkowo dostałam możliwość darmowego odroczenia rat. Świetna opcja, taka na wszelki wypadek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 06-05-2016, 19:42
lila93 lila93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 3
Domyślnie

Z własnego doświadczenia mogę polecić konto w Smart Banku. Od dwóch lat korzystam z konta w tym banku i jestem zadowolona. Jedyne zupełnie darmowe konto, darmowe bankomaty , dobry kontakt z doradcami, i szybkie bezproblemowe przelewy Polecam lepiej zapoznać się z ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-05-2016, 15:39
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Ciężko jest znaleźć dobry bank. Od miesiąca szukam i pytam i ciężko cokolwiek. Na ten moment prowadzi u mnei Raiffeisen Polbank, macie jakies doświadczenia z nim związane?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.