kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-01-2020, 12:46
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie Piekarnik Parowy - poszukiwania

Cześć,
Jestem na etapie poszukiwań dobrej jakości piekarnika parowego oraz płyty indukcyjnej, czy jesteście mi w stanie polecić jakieś sprawdzone rozwiązanie w tym zakresie i który producent ma najlepsze propozycje? Pozdrawiam i z góry dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-01-2020, 14:56
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

W takim razie jak piekarniki parowe to powinniście odwiedzić ofertę https://piekarnikiparowe.com/kategor...arniki-parowe/ ponieważ tutaj znajdziecie rankingi najlepszych rozwiązań, gdzie zdecydowanie numerem jeden jest "PAROWY 4W1 SOUS VIDE AEG BSE792320B Z NACZYNIAMI DO GOTOWANIA"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-01-2020, 15:04
oral.denesik's Avatar
oral.denesik oral.denesik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 3
Domyślnie

Marzę o piekarniku z taką funkcją!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-01-2020, 22:03
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Cytat:
Napisał MajaU
W takim razie jak piekarniki parowe to powinniście odwiedzić ofertę https://piekarnikiparowe.com/kategor...arniki-parowe/ ponieważ tutaj znajdziecie rankingi najlepszych rozwiązań, gdzie zdecydowanie numerem jeden jest "PAROWY 4W1 SOUS VIDE AEG BSE792320B Z NACZYNIAMI DO GOTOWANIA"

Słuszna propozycja, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości produktów w zakresie wyposażenia kuchennego warto postawić na piekarnikiparowe.com w przypadku którego można liczyć nie tylko na konkurencyjność, profesjonalizm w obsłudze, ale również rankingi i recenzje ze strony specjalistów, jak i zwykłych użytkowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-01-2020, 22:15
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Interesujący temat, dobrze wiedzieć gdzie można zajrzeć jeśli chodzi o wybór dobrego sprzętu do kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-01-2020, 17:53
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Tutaj trudno się z Wami nie zgodzić, bo rzeczywiście jak już szukacie dobrej jakości sprzętów do kuchni i gotowania to lepiej pójść w kierunku funkcjonalności oraz trwałości przez wiele lat. Jeśli chodzi o płytkę indukcyjna to w https://piekarnikiparowe.com/ znalazłam model AEG IKE74471IB oraz piekarnik parowy AEG BSE792320B i jak na razie jestem w pełni zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-01-2020, 09:29
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Ja wyposażyłam swoją kuchnię w sprzęty Electroluxa i jestem bardzo z nich zadowolona. Mam piekarnik parowy steam crisp, potrawy w nim upieczone są w środku soczyste a na zewnątrz chrupiące. Bardzo smacznie to wychodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-01-2020, 11:01
Nanka Nanka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 85
Domyślnie

Ja mam piekarnik parowy AEG z tej strony własnie, bardzo dobrze się sprawdza taki typ piekarnika. Dużo lepiej niz np. gazowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-12-2020, 14:07
brielle.stamm brielle.stamm is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Zastanawiam się właśnie nad zakupem piekarnika z funkcją gotowania na parze https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/p...pary-3044.html. Pieczenie z parą znacznie polepsza smak, konsystencję oraz wygląd potraw. Przydaje się to też przy odgrzewaniu wcześniej przyrządzonych potraw, aby ich smak był lepszy, niż kiedy podgrzejemy je w mikrofalówce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-12-2020, 10:20
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Electrolux ma w ofercie obecnie także piekarniki w czarnej kolorystyce. Jest to linia kolorystyczna Black Matt, dostępna jest także lodówka w tym kolorze. Myślę, że Wam się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.