kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-06-2021, 11:46
melka87 melka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 247
Domyślnie

A olejowanie? Mi się sprawdza bardzo fajnie olejek konopny do olejowania i sam szampon z takim olejkiem, dokładniej stąd - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 ten olejek w moim przypadku nie obciąża włosów a ładnie nawilża i odbudowuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-06-2021, 11:17
HalinkaKalinka HalinkaKalinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 85
Domyślnie

Idealnym rozwiązaniem na zniszczone włosy jest olejowanie włosów, dlatego zachęcam, aby wprowadzić taką rutynę do swojej pielęgnacji. Jeśli nie wiecie, od czego zacząć, zachęcam do przeczytania artykułu https://www.helfy.pl/pl/blog/olejowa...588226676.html. Znajdziecie tam wszystkie wskazówki, od czego zacząć olejowanie włosów i o czym należy pamiętać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-08-2021, 15:51
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Moje włosy zniszczyło częste farbowanie... Przerzuciłam się teraz na produkty naturalne, bo na szczęście na rynku można znaleźć farby pozbawione amoniaku. Z firmy Color&Soin wybrałam więc miedziany blond i powiem Wam, że nie żałuję! Generalnie bardzo polecam tę markę farb do włosów - w składzie np. owies czy olejek kokosowy, pięknie kryją włosy i dodają im takiej miękkości. Świetna sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-08-2021, 19:50
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w dobrej jakości kosmetyki naturalne do włosów? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://warszawa.naszemiasto.pl/co-w...ar/c15-8355458 Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 05-09-2021, 09:25
sperit sperit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 19
Domyślnie

podoba mi się twoja rada
Dziękuję Ci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-09-2021, 09:30
batatka batatka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 48
Domyślnie

moje włosy są trudne w układaniu i niestety często zdarza mi się bad hair day, w pogotowiu mam prostownicę parową Babyliss, którą łatwo ujarzmić niesforne kosmyki, to był świetny zakup bo dzięki parze włosy są bardziej nawilżone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-09-2021, 12:49
madlen_79's Avatar
madlen_79 madlen_79 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 37
Domyślnie

Osobiście staram się korzystać niemal wyłącznie z kosmetyków o naturalnym składzie. Swego czasu miałam problem z łupieżem i mocno przetłuszczającą się skórą głowy, właściwie nie wiem dlaczego, bo ten kłopot pojawił się u mnie dosyć niespodziewanie. Na co dzień stosuję jednak szampon do włosów tłustych Herbapol z mydlnicą i jestem bardzo zadowolona. Możecie go dostać na przykład tutaj: https://sklep.centrumzdrowegowlosa.p...pol-250ml.html Jest skuteczny, ale też delikatny, a często myję włosy więc zależy mi na tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-09-2021, 10:53
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Wydaje mi się, że jeśli włosy są mocno zniszczone to powinna pomóc amethyste professional maska do włosów pielęgnacyjna. Oczywiście dużo zależy od tego jak bardzo wasze włosy są zniszczone, ale ja przy regularnym jej stosowaniu zauważyłam znaczącą poprawę kondycji także serdecznie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-09-2021, 12:07
jerzy1306 jerzy1306 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 7
Domyślnie

Długo walczyłem ze zniszczonymi włosami i najlepsze efekty przyniosły mi te produkty https://lokikoki.pl/tra-pol-12361622...niszczone.html W końcu mam zdrowe, lśniące włosy. Jak się często korzysta z suszarki, to z mojego doświadczenia warto korzystać ze sprayów termoochronnych, bardzo mocno to pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-09-2021, 17:53
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

ja też mam dość mocno przesuszone a przez to łamliwe włosy. ostatnio bedąć w Biedronce na zakupach kupiłam taką naturalną, humektantową odżywkę z serii Hair2Love z Eveline bardzo dobrze nawilża, jest wegańska, nie testowana na zwierzętach. I co dla mnie bartdzo ważne - pięknie pachnie

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.