kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-07-2021, 14:25
Hakunass Hakunass is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 32
Domyślnie

Niestety nie miałam z nimi do czynienia, więc tylko upnę.
Moja cera niestety toleruje nieliczne kosmetyki, ostatnio stosuję tylko "ukochaną markę dermatologów" czyli La Roche Posay, tylko po nich nie wyskoczyła mi nigdy żadna niespodzianka na buzi...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 07-07-2021, 12:00
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja bardzo lubie kremy z owocem granatu z Cosnature W składzie nie mają żadnych konserwantów, parabenów, wazeliny czy sztucznych barwników. Dobrze nawilżają, odzywiają i zapewniają skórze ochronę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-07-2021, 00:26
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hakunass
Niestety nie miałam z nimi do czynienia, więc tylko upnę.
Moja cera niestety toleruje nieliczne kosmetyki, ostatnio stosuję tylko "ukochaną markę dermatologów" czyli La Roche Posay, tylko po nich nie wyskoczyła mi nigdy żadna niespodzianka na buzi...

Kosmetyki LRP w ogóle są super (nie tylko te do twarzy), szkoda tylko, że można na nich zbankrutować :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-07-2021, 08:35
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Można znaleźć dzisiaj także mydełka do mycia twarzy https://eranatura.pl/produkt/mydlo-d...iny-czeremchy/ które wcale nie wysuszają skóry. Jak najbardziej naturalne produkty będą miały dobre działanie i sprawią, że skóra też będzie dobrze oczyszczona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-07-2021, 12:18
Hakunass Hakunass is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 32
Domyślnie

Cytat:
Napisał Umbrowla
Kosmetyki LRP w ogóle są super (nie tylko te do twarzy), szkoda tylko, że można na nich zbankrutować :P

Fakt, ogólnie nie są tanie, no ale w tym przypadku wyjątkowo płaci się za jakość. Niemniej jednak jak dobrze poszperasz w internecie to znajdziesz ich produkty w akceptowalnych cenach. Ja szukam na aukcjach, czasami też na Notino są fajne promocje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-07-2021, 10:07
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 735
Domyślnie

Ja korzystam z kosmetyków różnych marek. Tych popularnych, i tych mniej znanych. Markę APIS znacie? Tutaj https://drogeria.pl/apis jest szeroki wybór ich produktów. Mają kosmetyki dopasowane do potrzeb różnych typów skóry. Sama mam skórę suchą więc rozważam zakup czegoś z serii Apis Hydro Balance.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-07-2021, 20:56
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja sobie bardzo cenię kosmetyki Cosnature, szczególnie serię detox z zieloną herbatą. Pielęgnuje zmęczoną skórę, wspomaga regenerację i chroni przed wpływem szkodliwego środowiska. Cera po użyciu jest jędrna i pełna blasku Sam krem za to ma porządny skład i w pełni biodegradowalne opakowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-07-2021, 08:12
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Pamiętajcie, by podejść do wyboru kosmetyków w odpowiedni sposób. Najsensowniej będzie od razu sięgnąć po tak specjalistyczne porady jak https://www.hadalabotokyo.pl/pl/beau...a-skore-twarzy Warto zwrócić na nie uwagę, bo może być to dla Was ogromnym ułatwieniem w kontekście poprawy stanu Waszej cery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 31-07-2021, 19:13
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Teraz wiele osób przechodzi na naturalne kosmetyki. Niektórym służy takie rozwiązanie. Wiadomo, że naturalne produkty są droższe, ale z drugiej strony lepsze dla naszej skóry. Wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat takie kosmetyków znajdziecie w tym artykule https://warszawa.naszemiasto.pl/co-w...ar/c15-8355458 . Mnie pozytywnie zaskoczył.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.