kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #151  
Stary 18-01-2021, 22:10
Ola144 Ola144 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

Zgadzam się. Wyprawka wcale nie musi być droga. Można też korzystać z promocji i rabatów nie tylko w Black Friday. Czasami można znaleźć rabaty nawet na wózki czy foteliki. Fajna strona z promocjami dla dzieci wystarczy. Są również różne fajne aplikacje do kompletowania wyprawki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Stary 02-02-2021, 11:23
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

ja jeszce kupiłam http://tron.eu.com dzieki temu nie zasmiecam srodowiska i dziecko jak ma ochote zrobić kupke to bezproblemowo moze ja zrobic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Stary 05-02-2021, 11:50
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Pewnie to fajne rozwiązanie dla starszych dzieci ale na etapie wyprawki uważam że najpilniejszy jest zakup wózka, ja zanim kupiłam x-landera obejrzałam kilkanaście wózków i z tym się trochę jednak schodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Stary 19-02-2021, 10:36
mamaicórka12 mamaicórka12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie termometr a wyprawka

Cytat:
Napisał kwiecienplecien
Ile średnio kosztuje taka podstawowa wyprawka dla niemowlaka?
Mówię o takich najpotrzebniejszych ubraniach i akcesoriach.


Jak dla mnie niezbędny w wyprawce stał się termometr, nie pomyślałam o nim wcześniej, ale dostałam w prezencie od mamy niezawodny termometr NISSEI MT-500. Jest bezdotykowy i sprawdza się przy moim maluchu niezawodenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Stary 02-03-2021, 16:34
zakary92's Avatar
zakary92 zakary92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Zastanawiam się także nad odpowiednimi zabawkami dla 2 latka https://4kidspoint.pl/1519-zabawki-dla-2-latka. Jakie wybrać? Kreatywne zabawki dla 2 latka nie dostarczają gotowych rozwiązań. Wymagają one inwencji twórczej, pomysłowości oraz wyobraźni. Wówczas zabawki dla 2 latka będą gwarancją dobrej zabawy. Taką rolę spełnią plastelina bądź modelina i kredki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Stary 07-03-2021, 13:20
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

To wszystko tak naprawdę zależy gdzie będziesz kompletować taką wyprawkę. Bo jeśli chcesz nie zapłacić majątku, ale jednocześnie zależy Ci ja na jakości i ładnym wykonaniu to zajrzyj na https://www.szipszop.pl/ubranka/wyprawka . Moja znajome które mają dzieci sporo o nich dobrego mówiły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Stary 31-03-2021, 11:13
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

A co z karmieniem maluchów? Ja ostatnio zdecydowałam się na rozszerzenie diety mojego synka. Kupiliśmy w Lidlu słoiczki HiPP Pierwsza Łyżeczka i to był strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim świetna pojemność 80 gram idealna na jeden posiłek - inne marki nie mają takiej pojemności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Stary 27-04-2021, 09:53
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Pomyśl także o zakupie mleka dla malucha. U nas sprawdza się Bebilon bo mieliśmy straszne problemy z ulewaniem. Farmaceutka w DOZie poleciła nam mleko Bebilon AR Expert. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Stary 12-05-2021, 16:53
kryskapl kryskapl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 23
Domyślnie

ciekawe ciekawe, sporo tego
___________
tabletka poronna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Stary 18-08-2021, 23:24
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

Wszystko zależy od tego co wybierzesz. Sam wybór wózka może diametralnie zmienić koszt całej wyprawki. Ja polecam wybrać EasyGo Virage Ecco. Wózek jest niedrogi a starcza do końca wózkowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.