kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-06-2021, 22:58
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie Włosy - jak stylizować?

Hej, hej! Dziewczyny jaki suchy szampon polecacie na co dzień? Nie mam możliwości, aby codziennie myć włosy, bo są dość długie i gęste, dlatego chętnie, pomiędzy myciami używam suchego szamponu. Chciałabym jednak coś zmienić, bo każdy mi się już znudził i nie każdy sprawdził. Co możecie polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-06-2021, 23:17
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Też nie myję włosów codziennie, ale na początku nie potrafiłam korzystać z suchych szamponów, ponieważ źle działały na moją wrażliwą skórę głowy. Na szczęście bardzo szybko udało mi się trafić na ultrałagodny suchy szampon od Klorane - https://www.klorane.com/pl-pl/wlosy/.../szampon-suchy . W składzie ma składniki pochodzenia roślinnego, np. mleczko z owsa. Dodatkowo pomaga też unosić włosy od nasady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-08-2021, 16:53
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

wypróbowałam sobie ten suchy szampon klorane i muszę przyznać, że jest naprawdę dobry. zawsze miałam ten problem z suchymi szamponami, że pozostawiały biały osad, mniejszy, większy ale był. a tutaj niczego takiego nie zaobserwowałam, w dodatku po jego użyciu włosy wyglądają bardzo świeżo. na sytuaacje awaryjne jak znalazl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-08-2021, 21:41
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Odpowiednia pielęgnacja włosów jest bardzo ważna. Trzeba używać dobrych kosmetyków, które będą służyły Waszym włosom, a nie je niszczyły przez sztuczny skład. Tutaj - https://byhealth.pl/wlosy-skora-glowy maja dużo dobrych kosmetyków do włosów, mają też fajny peeling do skóry głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-08-2021, 09:50
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Szukając skutecznych i naturalnych kosmetyków do odbudowy swoich włosów to tutaj śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia markę Davines https://davines.pl/ u których będziecie mogli liczyć na przystępne ceny, pełne wsparcie i różnorodność propozycji zarówno szamponów, czy także olejków do ich pielęgnacji. Myślę, że już po kilku zastosowaniach będziecie pozytywnie zaskoczone i dzięki nim włosy wrócą do pięknego wyglądu. Pozdrawiam i udanych wyborów życzę dla swoich włosów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-09-2021, 16:27
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Ten suchy szampon Klorane z wyciągiem z mleczka z owsa to mi koleżanka poleciła, super jest. Już nie raz kiedy miałam niespodziewane wyjście pomógł mi doprowadzić włosy do wręcz idealnego wyglądu. Zero osadu, łatwy w użyciu. Szczerze polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.