kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-01-2017, 07:59
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Co za różnica? Zaraz ich miejsce zajmą nowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-02-2017, 12:19
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

no a dlaczego nowe toksyny mają tak od razu się pojawić - trzeba je po prostu na bieżąco usuwać - najlepiej chodzić na saunę regularnie. Ja tak robię od kiedy mam saunę domową - korzystam kiedy tylko najdzie mnie ochota.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-02-2017, 11:17
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

już lata nie byłam w saunie, wypadałoby sie wybrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-04-2017, 11:02
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Zawsze możesz też urządzić sobie saunę w domu. Sauna dobrze wpływa na zdrowie, jak można się dowiedzieć na przykład tutaj http://artvocado.pl/laznie-sauny-dla...noscia-zalety/, ale myślę, że aby naprawdę było widać efekty, trzeba uczęszczać regularnie. Nie każdy ma tyle czasu, dlatego uważam, że sauna w domu to dobra opcja dla takich wiecznie zagonionych osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-09-2017, 12:32
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ja też mam saunę suchą w domu i nic mi się nie dzieje. Ogólnie, jak jej używam to czuję się dużo lepiej. Ale to prawda, że usuwa toksyny, do tego świetnie wpływa na ciało!
Wydaje mi się, że taka sauna się opłaca, jeśli ktoś ma przestrzeń, bo warto chodzić mimo wszystko na saunę, a z czasem wyjdzie to nas drożej. Spójrzcie na suchą saunę w Iganie http://www.igan.pl/sauny-finskie.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-10-2017, 10:41
Herman536 Herman536 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 1
Domyślnie

Sauna jest świetna bo zapobiega poceniu się w bardzo gorące dni - do tego świetne wpływa na krążenie i jest ogólnie bardzo przyjemna .
__________________
fajerwerki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-10-2017, 12:56
felek456 felek456 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1
Domyślnie

Sauna jest świetna. Ja sam chcę zrobić żonie niespodziankę i wybudować domową saunę. Już mam plany i jestem na etapie kupowania wszystkiego. Wczoraj wybierałem piec do sauny . Myślicie, że żonie spodoba się taka niespodzianka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 01-09-2018, 20:59
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Jesli dysponujecie pomieszczeniem, w którym można wykonać saunę to faktycznie warto zastanowić się nad jej budową. W domu można urządzić bardzo fajną saunę - porady jak to zrobić znajdziecie na stronie https://kb.pl/porady/sauna-domowa-kr...zy-planowaniu/ . Obecnie technologia pozwala na budowę sauny mokrej, suchej oraz parowej w warunkach domowych. Sauna w domu jest świetnym rozwiązaniem dla miłośników wysokich temperatur.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-09-2018, 11:52
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Jeżeli szukacie sauny do wewnętrznego montażu to zobaczcie tu https://homegarden.com.pl/artykuly/s...a-kazda-z-nich Każda propozycja dokładnie opisana, co ułatwi wybór. Ja propozycję znalazłam, a teraz muszę męża przekonać do przebudowy łazienki Dobrze że jest duża i sauna spowodzeniem się zmieści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-08-2021, 13:56
Welonka Welonka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 8
Domyślnie

Nawet do mniejszych łazienek można kupić mini saunę. Chociaż jeżeli ktoś chce mieć saunę nie tylko dla poprawy zdrowia, ale także dla ciekawego sposobu na wspólny relaks z przyjaciółmi czy rodziną to warto zainwestować w większą. Można też pomyśleć o saunie w ogrodzie. Sauny ogrodowe są naprawdę urokliwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.