kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #181  
Stary 14-04-2021, 09:24
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Wakacyjne wyjazdy są najlepsze pod warunkiem, że możemy sobie całą rodziną pozwolić na taki dłuższy wyjazd. A że tym razem nam się to uda to postawiłam na wypad nad morze. Bo jednak plaża morze to coś relaksującego dla każdego. Także szukaliśmy gdzie można by się zatrzymać i tak też tutaj https://www.baltichome.pl/miedzyzdroje/ udało nam się znaleźć bardzo ciekawe oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #182  
Stary 14-04-2021, 12:26
lane.yundt lane.yundt is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 6
Domyślnie

Planujecie w ogóle jakieś wakacje w tym roku czy raczej odpuszczacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #183  
Stary 16-04-2021, 15:18
sing sing is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 141
Domyślnie

Kocham góry, w zeszłe wakacje pojechaliśmy po raz pierwszy do hotelu Eco Tatry w Kościelisku, to hotel bez dzieci, bardzo fajnie położony, no i w tym roku również planujemy tam właśnie pojechać. Oni mają bardzo fajną ofertę, mają spa, bardzo dobrze wyposażone z super zabiegami https://www.ecotatry-hotel.pl/spa-w-gorach-koscielisko/ . Pokoje są tam przestronne, czyste, widok z okna jest cudny, zdecydowanie to miejsce polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #184  
Stary 16-04-2021, 15:42
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Dla podróżujących chciałabym wam polecić sklep gdzie znajdziecie kosmetyczki kufry na kosmetyki, zestawy walizek, podręczne torby. Znajdziecie wiele akcesoriów na plaże na piknik do samochodów. Sprawdźcie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #185  
Stary 30-04-2021, 12:57
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Sporo czasu szukałem miejsca na wyjazd z dziewczyną i postawiliśmy na Grecję, a to też dlatego, że ze strony https://trek.zone/pl/grecja/miejsca sporo informacji o danych wyspach się dowiedzieliśmy. Według mnie warto zaglądać na takie strony, dzięki nim wiemy na co mniej więcej się nastawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #186  
Stary 03-05-2021, 23:49
Annastazja Annastazja is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 112
Domyślnie

A mi marzy się podróż do Niemiec. Zaczęłam powoli ją planować i rezerwować przejazdy poprzez busy Wrocław Niemcy w firmie Beny Bus - mają bardzo dobre opinie. Mam nadzieję, ze wyjazd uda się zrealizować i w końcu wyrwę się z tej rutyny...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #187  
Stary 04-05-2021, 10:14
altas altas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

ja w tym roku myślę o Mazurach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #188  
Stary 04-05-2021, 11:22
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Jednym z moich ulubionych miejsc na spędzanie wakacji jest Gdynia, którą odwiedzam regularnie i zatrzymuję sie w Apartmenty nad morzem . Jest to urokliwe miejsce, z pięknymi widokami, które pozwala mi wypocząć i zapomnieć o problemach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #189  
Stary 04-05-2021, 22:43
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

hej, ja z mojej strony mogę wam jeszcze podrzucić to miejsce https://lesnydwor.pl/oferty/joga-na-kaszubach-warsztaty znajdziecie tam bardzo przyjazny klimat, który pozwoli wam porządnie wypocząć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #190  
Stary 05-05-2021, 09:47
IgnacySOS Mężczyzna IgnacySOS is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 1
Domyślnie

Myślę, że w tym roku w końcu będzie można normalnie pojechać na wakacje. Mnie się marzy taka mała podróż do Portugali

___
odzyskajkindergeld.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.