kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 21-04-2021, 08:43
Olka_75 Olka_75 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 67
Domyślnie

Przy kompletowaniu wyprawki na pewno warto wziąć pod uwagę wózek dla dziecka..wiadomo ubranka, czy kosmetyki są bardzo ważne, ale jednak wózek dobrze, aby był już przygotowany. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego wózka to polecam przejrzeć https://insevio.com/ Idealnie sprawdzi się dla tych, którzy szukają lżejszego wózka. Wygląda jak miejski wózek, ale super sprawdza się w terenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 21-04-2021, 10:27
pwlk pwlk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 104
Domyślnie

Nie wymieniłaś żadnych produktów dla siebie, jako mamy Majtki poporodowe, biustonosz do karmienia itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 27-04-2021, 08:51
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Może się okazać, że nie będziesz miała pokarmu. Dlatego pamiętaj też koniecznie o mleku modyfikowanym. W każdej aptece DOZ bez żadnego problemu zakupisz mleka Bebilon. Ja regularnie kupuję je właśnie u nich i nigdy nie ma problemów z dostępnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 27-04-2021, 10:28
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Moim zdaniem jeśli chodzi o wyprawkę to najważniejszy jest wózek. Ja akurat od razu wiedziałam jaki wózek chcę kupić, wybrałam x-landera bo to solidne i bardzo wygodne wózki, są też bardzo funkcjonalne, bardzo łatwo się je składa i rozkłada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 10-05-2021, 11:44
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Jeśli któraś z mam ma dylemat co do mleka modyfikowanego to ja zachęcam do zapoznania się z ekologicznymi produktami marki HiPP. Jest to między innymi mleko HiPP Combiotik, które można podawać od pierwszych dni po narodzeniu maluszka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 11-05-2021, 11:41
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Do wyprawki moim zdaniem warto też od razu kupić sobie dobrą chustę, bądź nosidełko ergonomiczne. Zależy co kto woli, u nas super sprawdza się nosidełko stąd - https://carrylove.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 24-05-2021, 12:12
Nanka Nanka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 85
Domyślnie

Co do chust to się zgodze, bardzo przydatna rzecz! ja zamawiałam sobie z https://carrylove.pl/chusty-do-noszenia-dzieci taką chustę do noszenia dziecka i sprawdza się rewelacyjnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 26-05-2021, 11:15
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Jeśli chcecie sprawić rodzicom przyjemność i zrobić im prezent wyjątkowy, zamówcie tutaj metryczkę na prezent https://nilami.pl/pl Idealny prezent, chętnie przyjmowany, sprawdza się zawsze. A wszystko w rozmiarze malucha w proporcjach 1:1.

Ostatnio edytowane przez Gourmet : 26-05-2021 o 11:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 28-05-2021, 16:36
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja polecam zajrzeć na stronę Cebababy, to polska marka z fajnymi produktami dla maluszków. Sama zamawiałam od nich sporo rzeczy do wyprawki i na prawde jestem zadowolona. Solidnie i estetycznie wykonane, wszystko z materiałów najwyższej jakości- co się od razu czuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 17-06-2021, 10:40
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 528
Domyślnie

Jeśli chodzi o mleko modyfikowane to faktycznie u nas też sprawdza się HiPP Combiotik. Jesteśmy naprawdę zadowoleni. Próbowaliśmy mlek innych producentów i to sprawdza się najlepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.