kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #171  
Stary 03-12-2019, 19:25
Alinol Alinol is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Żeby dobrze odpocząć od stresu to muszą być spełnione dwa warunki. Po pierwsze, urokliwa okolica, gdzie można pospacerować, a po drugie luksusy i wygody, gdzie można naładować baterie. Jak mnie ktoś zapyta, jakie miejsce się tym charakteryzuje, to z pewnością wskażę aparthotel w Szklarskiej Porębie Norweska Dolina. Oczywiście, ta willa w Szklarskiej Porębie jest idealna tylko, gdy ktoś lubi góry, no ale góry mają właśnie to do siebie, że wyciągają z człowieka stres i zdenerwowanie. Zresztą te apartamenty na wynajem w Szklarskiej Porębie są położone i udekorowane tak urokliwie, że po prostu nie będzie się chciało stamtąd wyjeżdżać, a jak się już wyjdzie to myśli się tylko o tym, by wrócić tu za rok. Mimo, że apartamenty w Szklarskiej Porębie wyglądają z zewnątrz na nieco surowe, to wewnątrz są to naprawdę luksusowe apartamenty, świetnie umeblowane, w takim typowym, skandynawskim stylu. Świetnie z człowieka stres wyciągają także wszelkie zabiegi SPA, które są tam dostępne, a ich całą ofertę można poznać na stronie https://www.norweskadolinaresort.pl/, bo właśnie niedawno otworzyli nową stronę internetową, gdzie wszystko jest dokładnie opisane, są fajne fotki wnętrz, atrakcji, a także całej doliny z zewnątrz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #172  
Stary 04-12-2019, 23:36
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

Porządny film zawsze spoko, aby obejrzeć, można się wybrać do kina na ukrytą grę albo obejrzeć w zaciszu domowym. Odpręża i relaksuje, to bardzo dobry thriller szpiegowski. Spodoba się i kobietom i mężczyznom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #173  
Stary 17-12-2019, 22:37
Michalina01 Michalina01 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Od stresu najlepiej wypoczywa się w domu, przynajmniej ja tak mam. Lubię wygodnie usiąść na fotelu, poczytać jakieś newsy w internecie, czy nawet od czasu do czasu pograć. Jaki fotel daje największą wygodę? Oczywiście fotel gamingowy, który idealnie dopasowuje się do człowieka, jest odpowiednio wyprofilowany. Nie ma więc mowy, by siedzenie przed komputerem męczyło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #174  
Stary 18-12-2019, 19:12
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Co do stresu to dobrym sposobem na pozbycie się go jest trening, ja uwielbiam ćwiczyć w domu i bardzo mi pomaga się zrelaksować. Niedawno znalazłam na stronie jaką jest https://www.pricelesso.pl/blog/orbit...ng-w-domu.html bardzo ciekawy sposób na trening w domu z orbitrekiem i chyba się w taki sprzęt zaopatrzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #175  
Stary 23-05-2020, 23:20
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Ja uwielbiam relaksować się przed telewizorem przy moim ulubionym filmie czy serialu Myślę ,że wielu z nas tak ma - chociaz nie wszędzie taki sygnał satelitarny jest dobry. Można to zmienić wybierając odpowiedni wzmacniacz sygnału w naszym domu czy firmie. Takie instalacje teletechniczne warto zlecić odpowiedniej firmie - specjalizującej się w montażu tego typu urządzeń czy całych instalacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #176  
Stary 07-06-2020, 18:15
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://ironcad.pl/polityka-cenowa/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #177  
Stary 27-11-2020, 20:52
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Pewnie, jak czujesz zmęczenie, stres, to warto gdzieś pojechać nieco odreagować. Możesz w razie czego zajrzeć sobie na stronę e-turysta.pl i sprawdzić, jak stoją noclegi Zakopane. Teraz jest najlepsza pora na góry, bo otacza je taka jesienno-zimowa aura. A to ma swój niesamowity urok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #178  
Stary 04-12-2020, 17:25
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie

Aby się odprężyć dobrym pomysłem jest iść do dobrej restauracji. Dla mnie takim miejscem jest instalacje art bistro. Wspaniałe jedzenie i atmosfera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #179  
Stary 10-12-2020, 23:23
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Najlepszym miejscem na odpoczynek i relaks dla kobiety jest łazienka i długa kąpiel z wykorzystaniem soli jak te z tej oferty https://hagi.com.pl/pl/p/kosmetyki-d...orza-martwego/ Nie tylko nie podrażnia skóry ale przede wszystkim oczyszcza ją i odświeża dzięki składnikom. Ponadto olejki eteryczne które się uwalniają działają niczym aromaterapia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #180  
Stary 28-01-2021, 07:37
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Mnie bardzo na stres pomaga medytacja. Początkowo specptycznie podchodzilam do tego tematu, ale jak już wypróbowałam - to regularnie z niej korzystam, praktycznie codziennie. Jak macie wolną chwilę, to zajrzyjcie na stronę https://adrianbugno.pl/medytacja-podroz-w-glab-siebie/ - tutaj znajdziecie więcej informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.