kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-12-2021, 12:17
agusia1986 agusia1986 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 225
Domyślnie Aborcja

Cześć dziewczyny!
Wiem że temat jest mocny, ale chciałabym ponać waszą opinię co do aborcji - jesteście za czy przeciw? Jakie macie zdanie na ten temat? Ja uważam, że aborcja w Polsce to obecnie temat tabu i coraz mniej się o niej mówi. Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-12-2021, 12:22
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie

Ja jestem przeciwniczką aborcji - sama urodziłam 4 dzieci i nie wyobrażam sobie pozbawić ich życia! Walka o życie poczętego dziecka jest dla mnie bardzo ważna, dlatego wspieram fundację prolife i sama zbieram podpisy przeciwko aborcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-12-2021, 20:14
vhill's Avatar
vhill vhill is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Sama raczej nie zdecydowałabym się na aborcję (choć nigdy nie wiadomo jak człowiek by postąpił na różnych etapach życia), aczkolwiek jestem całkowicie za tym, żeby dać ten wybór każdej kobiecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-01-2022, 14:32
emilano emilano is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 143
Domyślnie

Moim zdaniem kobieta powinna mieć wybór, to nie znaczy, że nagle każda będzie usuwać ciążę, gdyby aborcja w Polsce była legalna. Zobacz sobie w tym artykule na stronie Klinika Stonava jakie są kraje z zakazem aborcyjnym, obecność wśród nich Polski raczej nam nie daje powodu do dumy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-01-2022, 16:49
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Tak ślepo o tym wyborze bym nie mówiła. Zabijanie zdrowego dziecka to dla mnie grzech, ale co w przypadku, kiedy dziecko jest chore? Wcześniejsze wpisy w ustawie pozwalały na działanie tabletek poronnych, a dziś jest to inaczej interpretowane. Niemniej jednak wolałabym wiedzieć, jakie skutki niesie ze sobą aborcja. I strona https://aborcja.net.pl/zespol-poaborcyjny/ wam o tym powie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-01-2022, 21:07
schultz.verna's Avatar
schultz.verna schultz.verna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

To co kobieta chce zrobić ze swoim ciałem to nie powinna być niczyja sprawa. Dla mnie każdy powinien patrzeć na siebie i swoją moralność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-01-2022, 13:23
Secka Secka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

Nie można kobiecie ograniczać wyboru, nie każdy może sobie pozwolić na dziecko w danej chwili, zwłaszcza gdy ciąża jest wadliwa, więcej na ten temat na blogu aborcja.cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-02-2022, 20:48
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja jestem zdania, że każda kobieta powinna mieć wybór czy chce dokonać aborcji czy nie. W końcu to nasze ciało i nikt nie powinien za nas podejmować decyzji, którego go dotyczą. Tutaj https://aborcja.net.pl/ znalazłam ostatnio sporo ciekawych informacji na temat aborcji. Warto się z nimi zapoznac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-03-2022, 12:06
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Czasami jest to absolutna konieczność. Takie jest moje zdanie. Dla kobiety aborcja bywa wybawieniem!!!
____________________________________
pracemagisterskie-licencjackie.pl/kierunek/informatyka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-04-2022, 12:59
3waa 3waa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 5
Domyślnie

Aborcja powinna być legalna i każda kobieta powinna móc się na nią zdecydować. Niestety, ale Polska jest w tym temacie zacofana. Na szczęście pomocy możemy szukać w państwach sąsiednich, jak aborcja Czechy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.