kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-09-2023, 13:15
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 764
Domyślnie Śpiworek do wózka

Ostatnio zauważyłem, że zbliżają się chłodniejsze dni, a ja chcę zapewnić mojemu maluchowi ciepło i komfort podczas naszych wspólnych spacerów. Zastanawiam się nad zakupem śpiworka do wózka, który nie tylko ochroni moje dziecko przed zimnem, ale też będzie wygodny i funkcjonalny. W trakcie moich poszukiwań natknąłem się na stronę https://smyklove.pl/kategoria/spiworki-do-wozka/ i muszę przyznać, że oferta wygląda naprawdę obiecująco. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym sklepem? Jakie są Wasze opinie na temat jakości tych śpiworków?
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-10-2023, 04:46
Julita Julita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 57
Domyślnie

Śpiworki do wózka to must have jeśli chodzi o nasz klimat. Nawet jeśli będziemy w stanie ubrać dziecko na tyle grubo, by mu nie było zimno, to pozostaje kwestia prószącego śniegu. Wewnątrz śpiworka dziecko jest chronione, a sam materiał często jest nieprzemakalny i nie chłonie wilgoci, nie ma więc ryzyka przemoczenia i wychłodzenia. Śpiworki do wózka dostępne są w wielu różnych wersjach – fajną opcją jest zakup modelu z mufkami, dzięki czemu nie zmarzną nam ręce podczas zimowych spacerów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.