kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-12-2020, 09:29
amelinkowa5 amelinkowa5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 235
Domyślnie Części samochodowe?

Hej, gdzie kupujecie dobrej jakości części do aut? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad zakupem świec zapłonowych do Forda stąd, ale totalnie nie znam tego sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-01-2021, 21:36
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Jeśli potrzebujecie części do samochodów dostawczych różnych marek, a cenicie sobie wysoką jakość to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://arcoore.com/ . Pracujące tam osoby we wszystkim Ci pomogą i doradzą wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego auta. Co ważne firma, działa także w kierunku ekologicznym i daje możliwość zakupu cześci używanych. Będziecie zadowoleni z wyboru.

Ostatnio edytowane przez jadzia91 : 01-02-2021 o 10:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-03-2021, 17:45
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 230
Domyślnie

Mój mąż zazwyczaj kupuje części samochodowe. Niedawno trafił na sklep z częściami do seata https://m-parts.pl/marki/seat . Widziałam, że mają tam całkiem przystępne ceny. Części są od sprawdzonych producentów, dlatego mamy pewność, że ich jakość jest bardzo dobra. Plusem jest to, że dostawa do zamówienia od 199 zł jest darmowa. Płatności dokonuje się online w bezpieczny sposób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-03-2021, 06:18
wojtek333232 Mężczyzna wojtek333232 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3
Domyślnie

Każdy kupuje takie części samochodowe jakie chcę. Sam ostatnio kupiłem rewelacyjne części samochodowe ze sklepu internetowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.