kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-12-2017, 09:29
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Spożywka na święta - da się taniej?

Da się znaleźć coś taniej jeśli idzie o takie zakupy świąteczne spożywcze?
Widziałam tutaj na Boże Narodzenie tanie oferty.
Może warto właśnie przeglądać takie gazetki promocyjne i w ten sposób planować zakupy?
Ostatnio nawet widziałam reportaż o ludziach, którzy tylko tak robią zakupy i czasami płacą dosłownie grosze.
Umiecie tak?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-12-2017, 20:57
Mermagda0 Mermagda0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 95
Domyślnie

Lepiej już się wcześniej w takie rzeczy zaopatrzyć. Jak się zbliżają święta to w sklepach jest jakaś masakra. Może wam tez na święta przyda się blog kulinarny https://www.sklep.savpol.pl/blog/jak...wiateczne.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-12-2017, 08:42
Benk Benk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 75
Domyślnie

Jak przeżysz ten szum przed świętami lepiej mi powiedzcie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-02-2018, 21:45
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Ciężko robi się zakupy w okresie przedświątecznym, ale jakoś trzeba to przetrwać. Teraz, gdy już wszystko wróciło do normy możecie skorzystać z programu Aviko Benefits. Jest to aplikacja, którą ściągamy na jakieś urządzenie, kupujemy później produkty Aviko i tam je rejestrujemy. Za każdy zakup zbieramy punkty, które potem wymieniamy na nagrody. Punkty można łączyć wspólnie ze znajomymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-03-2018, 13:57
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Nie wiem czy da się taniej, ale wiem, że nie warto oszczędzać, ja na przykład często zamawiam jedzonko z stąd: https://www.margaretwroclaw.pl/restauracja/margaret mam pewność że jest świeże i dobrze doprawione. Ogólnie zawsze jest super zrobione!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-11-2019, 18:29
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Ah te świąteczne zakupy... coś o tym wiem jak to wygląda. I niby wie się, że wyda się dużo ale i tak kwota na rachunku potrafi zaskoczyć. Dlatego ja polecam do takich zakupów się solidnie przygotować. Jak ja to mówię - polować na promocje. Ja mam swoje ulubione sklepy i przeglądam na bieżąco promocyjne gazetki by zobaczyć czy nie warto już zajrzeć bo dane produkty. W ruch idzie zawsze Lewiatan gazetka bo oni nigdy nie zawodzą, szczególnie przed świętami. W zeszłym roku pamiętam jak kupiłam ser w hipermarkecie za 12 zł bodajże. A potem patrzę w Lewiatanie ten sam za 7,99.... kupiłam 4, moja rodzina sernikowa. Od tamtego czasu gazetki przeglądam praktycznie co tydzień. I już mam teraz trochę kupionych produktów na świąteczne wypieki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-12-2019, 18:12
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Pewnie, że da się taniej Ja na przykład to co mogę kupuję przez internet Jako, że u nas na Święta zużywa się bardzo dużo bakalii, zrobiłam już duże zamówienie w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/92-bakalie-bez-konserwantow. Mają tam świetnej jakości bakalie bez konserwantów, a po całkiem niewygórowanych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-04-2021, 08:57
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

Da się, tylko trzeba poszukać różnych ofert , sami np. ciasta kupujemy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.